Повідом про корупцію
Кібершахрайство
Основне меню
Національний університет оборони України
12.03.2024
У період з 06 по 10 березня 2024 року у місті Київ відбувся Чемпіонат України з гирьового спорту серед дорослих, молоді та ветеранів спорту. У змаганнях взяли участь понад 220 спортсменів із 18 областей України. У вправі ривок у ваговій категорії до 85 кг з результатом 150 підйомів виборов 3 місце викладач кафедри спеціальної підготовки Навчально-наукового інституту фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій підполковник Денис Бондар.
05.03.2024
В Національному університеті оборони України до других роковин повномасштабного російського вторгнення відкрилась виставка дитячих художніх робіт «Пишаюся Україною! Українцями!». До уваги відвідувачів представлені роботи учнів одного із провідних навчальних закладів у галузі образотворчого мистецтва України − Київського державного художнього ліцею імені Т. Г. Шевченка. Картини різняться по стилю та техніці виконання, проте, усі вони об’єднані однією болісною для українців темою.
16.02.2024
У період з 15 по 16 лютого у Житомирі відбувся Чемпіонат з гирьового спорту серед вищих військових навчальних закладів. Національний університет оборони України на змаганні представляли п'ять військовослужбовців навчально-наукового інституту фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій. У ваговій категорії до 78 кг з результатом 275 підйомів виборов 2-е місце полковник Назарій Вербин. Також 2-е місце у ваговій категорії до 85 кг з результатом 285 підйомів посів підполковник Денис Бондар. Крім цього, високі результати продемонстрували курсанти першого курсу та покращили свої особисті досягнення. Вітаємо переможців та бажаємо нових спортивних здобутків!
13.02.2024
Представники Національного університету оборони України, зокрема, курсанти Навчально-наукового інституту фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій, взяли участь у Міжнародному брифінгу спільно з Надзвичайним і Повноважним Послом Ірландії в Україні Тересою Хілі, аташе з комерційних питань Посольства Литовської Республіки в Україні полковником Томасом Матулявічусом, співробітниками офісу військового аташе Посольства Литовської Республіки в Україні та військовослужбовцями Збройних сил України.
22.01.2024
Представники Генерального штабу ЗСУ, Національного університету оборони України, Адміністрації Держспецзв’язку та ДСНС провели курси підвищення кваліфікації фахівців з питань захисту об'єктів критичної інфраструктури (ОКІ). У навчаннях взяли участь представники обласних і військових адміністрацій, органів державної влади, уповноваженого органу у сфері захисту критичної інфраструктури, операторів ОКІ, а також інші особи, які відповідають за захист критичної інфраструктури. Підготовка фахівців, залучених до проведення заходів із захисту критичної інфраструктури, дає можливість посилити теоретичні знання у сферах забезпечення енергетичної безпеки держави під час воєнного стану, функціонування загальної системи захисту та забезпечення безпеки і стійкості критичної інфраструктури України.
20.11.2023
У період з 17 по 19 листопада 2023 року в місті Вроцлав, Республіка Польща, відбувся Чемпіонат світу з військово-спортивних багатоборств у розділі «Бойове двоборство». Це спортивне дійство зібрало 239 найсильніших учасників з 15 країн. Право представляти Україну на Чемпіонаті в складі збірної дісталося ад’юнкту навчально-наукового інституту фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій Національного університету оборони України майору Денису Коновалову.  За результатами змагань в розділі Б-1 майор Денис Коновалов  виборов 1 місце та втретє став Чемпіоном світу. Крім цього, у розділі Б-2 спортсмен посів 2 місце. Щиро вітаємо переможця та бажаємо подальших досягнень! 
14.11.2023
Проведення гостьових лекцій – це гарна практика поширення відносин між закладами вищої освіти, що у свою чергу сприяє налагодженню комунікації науковців, здобувачів вищої освіти і викладачів
30.10.2023
Національний університет оборони України на виконання завдань Концепції трансформації системи військової освіти реалізує проєкт з передачі командно-штабних курсів L-2 до військових закладів тактичного рівня. В рамках цього проєкту буде проведено Курс підвищення кваліфікації для викладачів. Підготовка викладача для роботи у системі професійної військової освіти потребує спеціалізованих підходів, які відрізняються від системи вищої освіти і базуються на питаннях якості планування, нових методах проведення навчальних занять. Для цього, як один з етапів підготовки викладачів, за підтримки програми НАТО DEEP ми започатковуємо проєкт — програму базової підготовки викладачів за стандартами НАТО із наступним переходом у Master Instructor Program.
24.10.2023
Збройні Сили України мають досвід, яким ми можемо ділитись із нашими партнерами. Таким прикладом в університеті є наш курс «російсько-українська війна: витоки, перебіг, прогноз». Він розроблений викладацьким складом за ініціативою начальника Національного університету оборони України генерал-полковника Михайла Коваля при підтримці Міністерства оборони. Цей курс презентований у 5 країнах і викладається виключно англійською мовою. Є зацікавленість у продовженні просування цього курсу
13.10.2023
НАТО з виховання доброчесності вітає та всіляко підтримує ініціативу інституцій сектору безпеки та оборони України розпочати роботу над уніфікацією дисципліни з виховання доброчесності згідно із стандартами та вимогами НАТО з виховання доброчесності для подальшого впровадження її до національної освітньої системи навчальних закладів сектору безпеки та оборони України.
22.09.2023
Днями Львівщина приймала Чемпіонат Збройних Сил України з військового п'ятиборства, що зібрав військово-спортивні команди вищих військових навчальних закладів. В складі команд-учасниць були як члени збірної команди Збройних Сил України з цього військово-прикладного виду спорту, так й курсанти. У напруженій боротьбі науковий співробітник навчально-наукового інституту фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій майор Владислав Юдін переміг у стрільбі з гвинтівки та посів 4 місце у плаванні з перешкодами. Курсант Катерина Жунківська здобула 1 місце в особистому заліку серед жінок з 5 вправ .
19.09.2023
Генерал-полковник Михайло Коваль вже рік обіймає посаду начальника Національного університету оборони України. Тут гартується професійна командна еліта українського війська. російська військова агресія вимагає змін і в навчальних програмах, і у військових вишах, і загалом, можливо, в системі підготовки офіцерів на різних етапах їхньої кар’єри. Михайло Володимирович розповів кореспондентам Інформаційного агенства АрміяІнформ що вдалося змінити чи запровадити в системі підготовки слухачів університету, в організації освітнього простору з огляду на власний досвід служби та бойовий досвід.
18.09.2023
Наприкінці березня 2014 року Михайла Коваля призначили на посаду Міністра оборони України. Це був час, напевно, найбільших викликів для України за роки її незалежності. Початок АТО, а фактично початок війни росії проти України… Михайло Коваль розповів журналістам Інформаційного агентства АрміяInform про ситуацію на той момент, загрози, стан ЗСУ та найбільші проблеми військових.
15.09.2023
Наступ на Україну росія розпочала з анексії Криму навесні 2014 року. росіяни дуже ретельно спланували операцію із захоплення українського півострова. В епіцентрі кримських подій був генерал-полковник Михайло Коваль, який приїхав до Криму підтримати українських прикордонників, яких блокували російські силовики. російські спецслужби знали про приїзд українського генерала до Криму, вони вважали, що він привіз письмовий наказ — не здавати частини та застосовувати зброю, якщо росіяни підуть на штурм. Михайло Володимирович розповів журналістам Інформаційного агентства «АрміяІнформ», про ті події, про роботу спецслужб росіян, «зелених чоловічків» та подробиці свого викрадення…
14.09.2023
На столі перед начальником Національного університету оборони України генерал-полковником Михайлом Ковалем історичний нарис про становлення Десантно-штурмових військ ЗС України. До воїнів у марунових беретах Михайло Володимирович має особливу прихильність. Як-не-як, а 22 роки (із 48 служби у війську) його офіцерської служби пройшли саме у десантних військах.
14.03.2024
14 березня 2017 року, Верховною Радою України була встановлена пам'ятна дата - День українського добровольця. Таку дату обрали не випадково. В цей день у 2014 році на тренувальну базу в Нових Петрівцях з Майдану Незалежності вирушили перші 500 бійців-добровольців Самооборони Майдану для формування першого добровольчого батальйону. Чоловіки й жінки самоорганізувалися та вирушили на схід України – на захист нашої держави та її суверенітету.
12.03.2024
У період з 06 по 10 березня 2024 року у місті Київ відбувся Чемпіонат України з гирьового спорту серед дорослих, молоді та ветеранів спорту. У змаганнях взяли участь понад 220 спортсменів із 18 областей України. У вправі ривок у ваговій категорії до 85 кг з результатом 150 підйомів виборов 3 місце викладач кафедри спеціальної підготовки Навчально-наукового інституту фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій підполковник Денис Бондар.
08.03.2024
Незламні жінки України − це сила, милосердя та самовідданість. Тисячі захисниць сьогодні зі зброєю в руках боронять свободу та безпеку свого народу. Матері, дружини, сестри, доньки, допомагають війську як волонтери, інші героїчно та самовіддано рятують життя. Медики, вчителі, юристи, економісти, психологи – усі працюють задля єдиної мети та кожен день роблять неоціненний  внесок у боротьбу за Волю та Перемогу.
05.03.2024
В Національному університеті оборони України до других роковин повномасштабного російського вторгнення відкрилась виставка дитячих художніх робіт «Пишаюся Україною! Українцями!». До уваги відвідувачів представлені роботи учнів одного із провідних навчальних закладів у галузі образотворчого мистецтва України − Київського державного художнього ліцею імені Т. Г. Шевченка. Картини різняться по стилю та техніці виконання, проте, усі вони об’єднані однією болісною для українців темою.
24.02.2024
24 лютого 2024 року рф розпочала повномасштабне вторгнення на територію нашої держави. Масовані ракетні удари вразили низку військових та інфраструктурних об’єктів по всій території країни. А з півночі, сходу та півдня розгорнулася наземна операція російських військ. Цей день докорінно змінив життя кожного з нас. Ми не можемо дозволити ворогу знищити майбутнє України. Ми стоїмо непорушною стіною проти будь-якої спроби зазіхнути на нашу свободу та незалежність. Міцна воля  та непохитна віра перетворюють нас на незламних. Ми обов’язково повернемо український прапор у кожен куточок України.
16.02.2024
У період з 15 по 16 лютого у Житомирі відбувся Чемпіонат з гирьового спорту серед вищих військових навчальних закладів. Національний університет оборони України на змаганні представляли п'ять військовослужбовців навчально-наукового інституту фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій. У ваговій категорії до 78 кг з результатом 275 підйомів виборов 2-е місце полковник Назарій Вербин. Також 2-е місце у ваговій категорії до 85 кг з результатом 285 підйомів посів підполковник Денис Бондар. Крім цього, високі результати продемонстрували курсанти першого курсу та покращили свої особисті досягнення. Вітаємо переможців та бажаємо нових спортивних здобутків!
13.02.2024
Представники Національного університету оборони України, зокрема, курсанти Навчально-наукового інституту фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій, взяли участь у Міжнародному брифінгу спільно з Надзвичайним і Повноважним Послом Ірландії в Україні Тересою Хілі, аташе з комерційних питань Посольства Литовської Республіки в Україні полковником Томасом Матулявічусом, співробітниками офісу військового аташе Посольства Литовської Республіки в Україні та військовослужбовцями Збройних сил України.
29.01.2024
День пам'яті героїв Крут – нагадує нам про велич і самопожертву тих, хто віддав своє життя за незалежність та свободу нашої країни. У березні 1918 року на Крутських пагорбах відбувся бій, де молодь, лише починаючи свій шлях, встала на захист Батьківщини. Героїчна боротьба українських вояків на кілька дорогоцінних днів затримала московську навалу.
23.01.2024
Уже нікого не дивує, що українці вчаться навіть в окопах. Під час абітурієнтської кампанії першого року повномасштабної війни найбільше молоді, яка обрала собі за мету поповнити лави професійних військових, хотіла вступити на високотехнологічні спеціалізації «військовий пілот», «кібербезпека», «інформаційні технології». На одне місце претендували по 10 абітурієнтів. А минулої вступної кампанії, скажімо, Військова академія в Одесі вперше на факультет розвідки та сил спеціального призначення набирала дівчат.  Попри повномасштабну агресію Росії, розвиток військової освіти в Україні є пріоритетом. Адже це стратегічно важливо для безпеки держави. Достатня кількість грамотних професіоналів військової справи та синхронізація стандартів є запорукою здобуття нашою країною, яка уже майже 10 років чинить опір російській армії, повноправного членства в ЄС та НАТО. Укрінформ поцікавився, які найважливіші процеси відбуваються у сфері військової освіти. Відповіді отримали, зокрема, від першого заступника міністра оборони України генерал-лейтенанта Олександра Павлюка.
22.01.2024
Представники Генерального штабу ЗСУ, Національного університету оборони України, Адміністрації Держспецзв’язку та ДСНС провели курси підвищення кваліфікації фахівців з питань захисту об'єктів критичної інфраструктури (ОКІ). У навчаннях взяли участь представники обласних і військових адміністрацій, органів державної влади, уповноваженого органу у сфері захисту критичної інфраструктури, операторів ОКІ, а також інші особи, які відповідають за захист критичної інфраструктури. Підготовка фахівців, залучених до проведення заходів із захисту критичної інфраструктури, дає можливість посилити теоретичні знання у сферах забезпечення енергетичної безпеки держави під час воєнного стану, функціонування загальної системи захисту та забезпечення безпеки і стійкості критичної інфраструктури України.
22.01.2024
Дорогі українці! Вітаю вас з надзвичайно важливою і символічним датою – Днем Соборності України! Сьогодні, коли кожна мить наповнена новими випробуваннями та по всій території країни лунають вибухи, ми чітко усвідомлюємо, що маємо бути сильними й незламними, підтримувати одне одного. Свято Соборності нагадує нам про те, що ми – одна велика родина, об’єднана любов’ю до своєї землі та прагненням до свободи. Разом – ми сильніші, разом –непереможні!
20.01.2024
Сьогодні ми вшановуємо пам’ять тих, хто став справжніми героями нашої країни. 242 дні українські військові, добровольці, медики й волонтери невпинно захищали Донецький аеропорт. Не витримував бетон, плавився метал, а вони стояли. Непохитні, віддані, героїчні. Вони віддали свої життя за незалежність і свободу України. Стали символом мужності й незламності, прикладом відваги та патріотизму для всіх нас. Подвиг кіборгів навічно залишиться у серцях усіх українців. Герої не вмирають, доки пам’ять про них жива. Слава героям! Слава Україні!
15.01.2024
За ініціативою Регіонального офісу англійської мови Посольства США в Україні (RELO), міжнародного проєкту Постійного представництва України при ООН “Sc!ence at R!sk”, українського науково-популярного медіа “Куншт” запроваджується проєкт English for Scientists.  Метою програми є підвищення рівня науковців з B1 до B2 за 5 місяців для впевнених виступів на конференціях та взаємодії з міжнародними колегами. Стати учасниками курсу можуть українські науковці, які перебувають в Україні або за кордоном та вже мають рівень англійської мови В1. До участі оберуть 40 науковців, які працюватимуть у двох групах. Кожна група матиме 2 онлайн-заняття на тиждень з професійним викладачем англійської мови. Участь безкоштовна.
08.01.2024
Артефакти російської війни проти України експонуються в музейному просторі на території Національного університету оборони України. Простір містить три виставкові проєкти та експозицію про історію військового навчального закладу. Музей працює вже понад рік. За словами його кураторів, всі експонати, як-от залишки знешкодженої російської зброї або документи російських загарбників, збирали власноруч. Частину цих речей українські художники використали як полотно для своїх символічних картин, після чого вони стали мистецькими експонатами.
01.01.2024
З Новим 2024 Роком! Роком Сили, Роком Віри, Роком Надії та Миру, Роком Впевненості, Переможним Роком! На жаль, повномасштабне російське вторгнення докорінно змінило звичне життя та побут українців, і навіть зимові свята, які завжди були для багатьох улюбленими, мають для України гіркий присмак жалю та суму. Але ми тримаємось, та на зло ворогові, традиційно вітаємо одне одного зі святами. Нехай Новий 2024 рік принесе всім перемогу, мир та процвітання.
Оголошення
Дивитись всі
16.10.2023
День відкритих дверей кафедри військової підготовки в онлайн режимі. 4 квітня 2024 року 15:00
Оголошення
Дивитись всі
16.10.2023
День відкритих дверей кафедри військової підготовки в онлайн режимі. 4 квітня 2024 року 15:00