НУОУ

Анонси

З 23 жовтня по 19 грудня проведення установчого збору зі слухачами заочної форми навчання оперативно-стратегічного та оперативно-тактичного рівнів підготовки (прийому 2015 року)
З 30 жовтня по 26 грудня навчальний збір слухачів другого курсу заочної форми навчання оперативно-стратегічного та оперативно-тактичного рівнів підготовки.
з 29 по 30 листопада Міжнародна науково-практична конференція на тему: “Сучасні тенденції та перспективи розвитку фізичної підготовки та спорту у Збройних Силах України, правоохоронних органів, рятувальних та інших спеціальних служб на шляху євроатлантичної інтеграції України”

У Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського 1 грудня 2017 року відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція, присвячена 26-й річниці Збройних Сил України, на тему: “Українське військо: сучасність та історична ретроспектива”.

22 листопада 2017 року на базі начально-наукового центру міжнародної миротворчої діяльності Національного університету оборони України імені Івана Черняховського відбудеться міжвідомчий науково-практичний семінар “Міжнародні операції з підтримання миру і безпеки: 25 років участі Збройних Сил України”.

З 20 по 22 листопада 2017 рокувідповідно до наказу Міністерства оборони України від “Про затвердження Антикорупційної програми Міністерства оборони України на 2017 рік” та програми проведення Міжнародного антикорупційного тижня у Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського за підтримки Офісу зв’язку НАТО в Україні та Міністерства оборони Великобританії заплановано проведення ІІІ-го Міжнародного антикорупційного тижню.

В інституті авіації та протиповітряної оборони Національного університету оборони України імені Івана Черняховського 1 грудня 2017 року відбудеться науково-практичний семінар на тему “Актуальні проблеми бойового застосування авіації та вирішення завдань протиповітряної оборони в умовах проведення антитерористичної операції” за участю провідних науковців, представників Командування Повітряних Сил Збройних Сил України, Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба, Державного науково-дослідного інституту авіації України, Державного науково-випробувального центру Збройних Сил України.

Згідно з планом роботи начальника університету 8 грудня 2017 року о 17:00 відбудеться прийом відвідувачів з особистих питань. Запис на особистий прийом здійснюється за телефоном (044) 271-06-97.

У Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського 13 грудня 2017 року відбудеться науково-практичний семінар: “Проблеми та шляхи розвитку системи морально-психологічного забезпечення у Збройних Силах України за досвідом антитерористичної операції ”.