НУОУ

05 квітня 2018 року відбудеться III міжнародна науково-практична конференція на тему “Застосування космічних та геоінформаційних систем в інтересах національної безпеки та оборони”

Метою міжнародної науково-практичної конференції є визначення основних проблем застосування космічних та геоінформаційних систем в секторі безпеки і оборони України та розробка рекомендацій щодо шляхів їх вирішення.

Для роботи у міжнародній науково-практичній конференції запрошені представники: Апарату Ради національної безпеки і оборони України, Національної академії наук України, Міністерства оборони України, Генерального штабу Збройних Сил України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Комітету з питань національної безпеки і оборони, Військових аташатів, Національної ради реформ, Державного космічного агентства України, Національної академії державного управління при Президентові України, провідних навчальних закладах та науково-дослідних установ України, Конструкторського бюро “Південне” ім. М.К. Янгеля; наукові та науково-педагогічні працівники інститутів, центрів Національного університету оборони України імені Івана Черняховського. Представники компанії ESRI у Європі.

Під час проведення міжнародної науково-практичної конференції будуть розглянуті такі основні проблеми:

застосування космічних систем у секторі безпеки і оборони держави;

застосування географічних інформаційних систем (ГІС) в інтересах виконання завдань національної безпеки і оборони держави;

обробка даних в космічних та геоінформаційних системах;

підготовка військових фахівців з застосування космічних та географічних інформаційних систем в інтересах національної безпеки і оборони держави.