НУОУ

Новини та оголошення

Щиро вітаю Вас із професійним святом ‒ Міжнародним днем миротворців ООН!

Міжнародний день миротворців Організації Об’єднаних Націй, затверджений Генеральної Асамблеєю ООН у 2002 році. Він святкується 29 травня – в день, коли у 1948 році була створена перша місія Ради безпеки ООН з підтримки миру. Це свято – дань мужності та самовідданої ратної праці воїнів миротворчих контингентів, які під прапором ООН захищали та захищають мир та спокій в різних “гарячих точках” світу.

26 травня в Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського пройшов науково-практичний семінар: “Перспективи, проблеми розвитку та дій Високомобільних десантних військ Збройних Сил України”.

24 травня 2017 року в Національній академії Служби безпеки України відбулася VІІІ науково-практична конференція “Актуальні проблеми управління інформаційною безпекою держави”.

23 травня 2017 року в Державній установі Інститут економіки природокористування та сталого розвитку Національної академії наук України відбувся круглий стіл “Механізми управління природними ресурсами в умовах євроінтеграції”.

Сьогодні, 25 травня, у Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського відбулася зустріч першого заступника Міністра оборони України Івана Руснака з експертами Програми НАТО “Удосконалення військової освіти” (Програма DEEP) на чолі з директором програми DEEP, представником Політичного директорату Міжнародного секретаріату НАТО паном Маріушем Солісом.

Сьогодні, 25 травня на базі центру імітаційного моделювання Національного університету оборони України імені Івана Черняховського відбувся науково-практичний семінар на тему: “Проблеми застосування систем імітаційного моделювання у Збройних Силах України”.

15-24 травня 2017 року на базі Військового інституту телекомунікацій та інформатизації відбувся семінар Трастового фонду НАТО з удосконалення системи командування, управління, зв’язку та обміну інформацією.

Міжнародний науковий форум на тему “Морська стратегія держави. Розвиток та реалізація морського потенціалу України” розпочався сьогодні у Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського. Протягом двох днів учасники заходу, організованого кафедрою Військово-Морських Сил університету, обговорюватимуть шляхи розвитку морської стратегії України в сучасних умовах, а також визначатимуть рекомендації щодо напрямів вирішення проблем розвитку морського потенціалу держави з урахуванням іноземного досвіду.

23 травня у Міністерстві інформаційної політики пройшла Міжнародна конференція “Реінтеграція Донбасу в умовах гібридної війни”. У ній взяли участь представники міністерств і відомств, громадських організацій, вітчизняні та іноземні фахівці. Національний університет оборони України імені Івана Черняховського був репрезентований представниками гуманітарного інституту на чолі з його начальником полковником Василем Осьодлом.

22‒23 травня у Військовому інституті Київського Національного університету імені Тараса Шевченка відбувся Міжнародний форум з кризовості комунікацій за темою: “Контентно-потокові моделі як тактичні інструменти комунікаційно-контентної безпеки”.

Відповідно до рішення Першого заступника Міністра оборони України представники навчально-наукового центру іноземних мов Національного університету оборони України імені Івана Черняховського взяли участь у конференції Бюро міжнародної координації мовної підготовки та тестування НАТО, яка проходила у період з 14 по 19 травня 2017 року у м. Відень (Австрія).

На виконання Антикорупційної програми Міністерства оборони України на 2015–2017 роки, у період з 22 до 26 травня 2017 року у університеті розпочато проведення курсу з виховання доброчесності та зниження ризиків корупції.

Сьогодні, 20 травня 2017 року, у Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського відбувся випуск слухачів курсів підвищення кваліфікації з питань діяльності військового командування в умовах правового режиму воєнного стану.

20 травня 2017 року в Україні відзначається професійне свято працівників науки – День науки. З цієї нагоди у Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського відбулися урочистості заходи.

Сьогодні, 19 травня 2017 року, у Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського відбувся перший випуск слухачів курсів підвищення кваліфікації та професійного рівня з питань організації та використання технологій дистанційного навчання в Збройних Силах України.

Відповідно до графіка-календаря організації навчально-виховного процесу університету на 2016-2017 навчальний рік на навчальній базі університету проводиться командно-штабне навчання зі слухачами випускного курсу оперативно-стратегічного та оперативно-тактичного рівнів підготовки.

У Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського закінчився інтерактивний “Курс з виховання доброчесності в операціях з підтримки миру”, який проводиться другий рік поспіль в рамках співпраці університету та міжнародного секретаріату НАТО.

Днями у м. Києві відбувся чемпіонат України з Лазер Ран з сучасного п’ятиборства (Ukrainian Laser-Run City Tour).

У Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського продовжується навчання офіцерів Збройних Сил України на курсах іноземних мов центру перепідготовки та підвищення кваліфікації.

Сторінка 1 з 28