НУОУ

Новини та оголошення

Розпочався п’ятиденний факультативний курс “Виховання доброчесності та запобігання корупції”.Курс проводитьсяфахівцями наукового центру проблем запобігання корупції у секторі безпеки та оборони для слухачів денної форми навчанняІнституту державного управління.

Наукові працівники структурних підрозділів Національного університету оборони України імені Івана Черняховського, в період з 21 по 25 січня 2019 року, беруть участь у четвертому практичному семінарі за тематикою формування пропозицій до попереднього опису майбутнього безпекового середовища, якій відбувається в управлінні міжнародного співробітництва Департаменту воєнної політики, стратегічного планування та міжнародного співробітництва Міністерства оборони України.

Сьогодні, 21 січня, на території Міжнародного аеропорту “Бориспіль” відбулося тематичне мистецьке дійство за участю оркестрів Збройних Сил України та інших військових формувань України. Захід організовано до четвертої річниці 242-денної героїчної оборони Міжнародного аеропорту “Донецьк” ‒ на знак вшанування українських Героїв, самовідданих та мужніх оборонців Донецького летовища.

Свята Водохреща символізує очищення від усього нещирого та недоброго, це свято світлих та нових починань, його особливістю являється Велике Водоосвячення. В цей день прийнято занурюватись в ополонку в освячену воду. Саме для цього постійний склад та слухачі під керівництвом начальника університету генерал-лейтенанта Анатолія Сиротенка прибув до водно-спортивної бази університету. Зустрічали особовий склад ряджені в різдвяних костюмах зі святковим короваєм під колядки та музичний супровід військового оркестру.

18 січня начальник Генерального штабу ‒ Головнокомандувач Збройних Сил України генерал армії України Віктор Муженко взяв участь у науково-практичній конференції з питань створення перспективної системи протиповітряної оборони України.

Днями в університеті проведене методичне заняття з питань використання сучасних інформаційних технологій в освітньому процесі. Заняття було проведене на базі багатофункціональної спеціалізованої аудиторії кафедри технічного забезпечення інституту оперативного забезпечення та логістики.

19 січня 2019 року з нагоди святкування Водохреща на водно-спортивній базі університету відбудеться спортивно-оздоровчий захід. Священнослужитель Іван Грицюк здійснить обряд освячення води та благословить всіх на купання.

В Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського за участю делегації іноземних фахівців з логістики завершено роботу семінару в рамках Програми НАТО з удосконалення військової освіти (DEEP).

Завершилися перші у 2019 році Вищі академічні курси з питань запобігання корупції.

В Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського на кафедрі стратегії національної безпеки та оборони під керівництвом начальника інституту державного військового управління генерал-майора Олександра Дузь-Крятченка 15 та 16 січня 2019 року зі слухачами другого року підготовки очної форми навчання проведено воєнно-стратегічну гру за темою “Вироблення воєнно-стратегічних рішень щодо безпосередньої підготовки держави до стримування та відсічі повномасштабній збройній агресії в умовах проведення операції Об’єднаних сил”.

14 січня, у Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського відбувся круглий стіл на тему: «Проблемні питання щодо розвитку морально-психологічного забезпечення сил оборони».

У Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського у межах виконання програми з навчальної дисципліни “Актуальні проблеми управління економікою та фінансами Збройних Сил України” 18 січня 2019 року заплановано проведення воєнно-економічної гри зі слухачами оперативно-стратегічного рівня інституту державного військового управління на тему: “Формування видатків бюджету Міністерства оборони України”.

Розпочалися п’ятиденні Вищі академічні курси з питань запобігання корупції. Курси проводяться фахівцями Наукового центру з питань запобігання корупції у секторі безпеки та оборони за програмою міжнародної неурядової організації Трансперенсі Інтернешнл та за сприяння представників Академії оборони Великої Британії.

В Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського у період з 14 по 18 січня в рамках Програми НАТО з удосконалення військової освіти (DEEP) розпочато семінар, метою якого є проведення другого етапу розробки навчальної програми з логістики відповідно до стандартів Альянсу.

Днями військовослужбовці строкової служби 33-ї бази забезпечення навчального процесу, які проходили базову військову підготовку у 169-му навчальному центрі Сухопутних військ ЗС України (смт. Десна), прибули до Національного університету оборони України імені Івана Черняховського.

Днями в університеті вперше розпочато навчання офіцерів на лідерських курсах оперативно-стратегічного та оперативно-тактичного рівнів.

Необхідність наукового аналізу сучасних воєнних конфліктів, докорінне реформування Збройних Сил України та їх подальший розвиток актуалізують воєнно-історичні дослідження, передусім, в умовах збройного конфлікту на сході України. Досвід провідних країн світу свідчить, що наукові дослідження в галузі воєнної історії є основою для планування процесів розвитку збройних сил, форм і способів їх застосування, визначення напрямів розвитку озброєння і військової техніки тощо.

Воєнно-політична обстановка довкола України (агресія Російської Федерації проти України, тимчасова окупація Автономної Республіки Крим, проведення операції об’єднаних сил на Сході України, нарощування військових угруповань біля наших кордонів, захоплення в полон українських військових моряків та суден в Керченській протоці) вимагає ефективного проведення процедур оборонного планування в Міністерстві оборони України та Збройних Силах України за принципами та стандартами держав-членів НАТО. Підґрунтям цих процедур є опис майбутнього безпекового середовища. Вказана робота потребує ґрунтовного наукового дослідження та супроводження.

Новий рік – це той рубіж, який дозволяє побачити досягнення, взяти досвід з невдач та поставити нові амбітні цілі.

У Національному університеті оборони України у рамках наукової і науково-технічної діяльності проведено науково-практичний семінар за темою “Проблемні питання підготовки і застосування сил (військ) Військово-Морських Сил Збройних Сил України у сучасних умовах та шляхи їх вирішення”.

Сторінка 1 з 43