НУОУ

Новини та оголошення

“7 грудня 2018 року представники Національного університету оборони України імені Івана Черняховського на чолі з начальником Центру полковником Павліковським А.К. взяли участь у засіданні круглого столу “Оборонні дослідження НАН України та питання впровадження результатів. Перспективи”.

7 грудня 2018 року наукові та науково-педагогічні працівники Національного університету оборони України імені Івана Черняховського взяли участь в круглому столі “Паспорт безпеки України 2018: національний та регіональний виміри”, який відбувся в Національному інституті стратегічних досліджень.

В Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського проведенокурси підвищення кваліфікації та професійного рівня з питань бойового застосування зенітних ракетних військ Повітряних Сил Збройних Сил України

6 грудня 2018 року наукові та науково-педагогічні працівники Національного університету оборони України імені Івана Черняховського відвідали виставку-презентацію наукових та науково-технічних розробок установ НАН України, приурочену до 100-літнього ювілею Академії.

У Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського відбулись урочисті заходи з нагоди 27-ої річниці Збройних Сил України. Під час урочистостей зі словами подяки та найкращими побажання до особового складу університету звернулись: начальник Національного університету оборони України імені Івана Черняховського генерал-лейтенант Анатолій Сиротенко, народний депутат України Дмитро Андрієвський, Голова Соломянської районної в місті Києві державної адміністрації Ігор Довбань, Голова Центрального Комітету профспілок Збройних Сил України Валерій Добровольський, представник Синоїдального управління військового духовенства України Української Православної церкви Отець Іван, Голова Ради ветеранів Соломянського району міста Києва генерал-лейтенант Борис Парафейніков.

У Київському національному університеті імені Тараса Шевченка 30 листопада 2018 року відбулася II Міжнародна науково-практична конференція “Стан та перспективи реформування сектору безпеки і оборони України”.

5 грудня на базі Центру забезпечення міжнародної діяльності та реалізації міжнародних договорів Збройних Сил України відповідно до програми навчальної дисципліни “Міжнародні відносини та зовнішня політика України” під керівництвом науково-педагогічних працівників кафедри стратегії національної безпеки та оборони проведене практичне заняття зі слухачами першого курсу оперативно-стратегічного рівня підготовки на тему: “Організація міжнародного співробітництва в Збройних Силах України”.

В Департаменті воєнної політики, стратегічного планування та міжнародного співробітництва відбувся семінар за тематикою “Оборонна економіка. Фінанси”.

У період з 10 листопада по 1 грудня 2018 року на базі Національного університету фізичної виховання і спорту України проводились змагання з футзалу за програмою ХХI Спартакіади серед працівників Міністерств та інших центральних органів виконавчої влади.

У Науково-дослідному центрі ракетних військ і артилерії м. Суми відбулася науково-технічна конференція “Розвиток ракетних військ і артилерії – вимога сучасності”, в якій прийняли участь представники Національного університету оборони України імені Івана Черняховського: начальник кафедри ракетних військ і артилерії командно-штабного інституту застосування війсь (сил) полковник Трофімов Ігор Віталійович і доцент кафедри ракетних військ і артилерії командно-штабного інституту застосування війсь (сил) працівник ЗС України Ліпський Анатолій Григорович.

На кафедрі Повітряних Сил інституту авіації та протиповітряної оборони відбувся науково-практичний семінар на тему “Проблеми застосування Повітряних Сил в операції об’єднаних сил (АТО)”.

“Міжнародна наукова конференція “Вплив суперництва між Китаєм, Росією та США на динаміку безпеки в Азії, Магрибі та Європі” відбулась на базі Ягеллонського університету (м. Краків, Республіка Польща).

У Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського проведено науково-практичну конференцію за темою “Забезпечення інформаційної безпеки держави у воєнній сфері: проблеми та шляхи їх вирішення”

30 листопада 2018 року з метою висвітлення історичних витоків та діяльності Українського війська на різних етапах боротьби за українську державність у Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція “Українське військо: сучасність та історична ретроспектива”, яка була приурочена до 100-річчя Української революції 1917 – 1921 років, 74-ї річниці вигнання окупантів з України і 75-ї річниці звільнення від нацистів міста Києва, бойового досвіду набутого в антитерористичній операції та операції Об’єднаних сил.

Відповідно до плану спортивних заходів університету відбувся особисто-командний турнір з шахів серед структурних підрозділів університету. Метою проведення турніру є популяризація шахової гри серед військовослужбовців та працівників Збройних Сил України і формування збірної команди університету з шахів.

30 листопада 2018 року на кафедрі зенітних ракетних військ інституту авіації та протиповітряної оборони Національного університету оборони України імені Івана Черняховського відбувся науково-практичний семінар на тему “Проблемні питання бойового застосування військових частин (підрозділів) зенітних ракетних військ (у т.ч. за досвідом ООС (АТО) та шляхи їх вирішення”.

У гуманітарному інституті Національного університету оборони України імені Івана Черняховського 29 листопада 2018 року відбувся науково-практичний семінар «Актуальні проблеми правового регулювання проведення операції Об’єднаних сил».

Продовжується участь представників університету в Об’єднаній конференції представників збройних сил і промисловості з питань підготовки, імітаційного моделювання і освіти (м. Орландо, США). Відповідно до плану конференції тривають тематичні панелі, присвячені проблематиці впровадження сучасних інформаційних технологій в освітній процес підготовки військових фахівців.

29 листопада заступник начальника університету з навчальної роботи генерал-майор Сергій Салкуцан виступив на Міжнародній панелі з питань використання інновацій у навчальному процесі.

Модератором панелі виступив голова секції технологій освіти та підготовки Об’єднаного командування з трансформацій НАТО пан Пол Туркеттл (Mr. Paul Thurkettle).

У дискусії взяли участь представники військових навчальних закладів та органів, відповідальних за підготовку офіцерського складу країн-членів НАТО: начальник командно-штабного коледжу Академії оборони Великої Британії віце-маршал авіації С. Люк (AVMС J Luck, the Commandant, Joint Services Command and Staff Collage, Defence Academy of United Kingdom), заступник начальника управління персоналу ЗС Канади бригадний генерал Вірджинія Таттерсалл (BG Tattersall, Deputy Commander, Military Personnel Generation, Canadian Armed Forces), начальник Школи НАТО полковник Тімоті Дрейфке (Colonel Timothy Dreifke, Commandant NATO School Oberammergau, Germany, United States Air Force), представник Агенції НАТО з комунікації та інформації пан Жан-Поль Массарт (Mr. Jean-Paul Massart, Chief Education and Training Service Line, NATO Communications and Information Agency, Belgium NATO Civilian A5).

Тематика доповідей була спрямована на обмін досвідом різних країн щодо використання передових інформаційних технологій в освітньому процесі, викликів з їх впровадження та можливих шляхів їх подолання.

Доповідачі висловили спільну думку щодо ефективності новітніх технологій та відсутності альтернатив у впровадженні нових підходів до навчання та виховання офіцерів в сучасних умовах.

Після доповідей, відбулося обговорення зазначених питань із запрошеними представниками оборонного сектору країн членів НАТО та партнерів.

30 листопада 2018 року в Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського відбувся черговий випуск слухачів Вищих академічних курсів з питань управління проектами у сфері інформатизації.

Сторінка 1 з 42