НУОУ

11-12 листопада був проведений турнір з шахів

11-12 листопада 2017 року в рамках ХХ-ї Спартакіади серед працівників міністерств та інших центральних органів виконавчої влади України Міністерством молоді та спорту України був проведений турнір з шахів, в якому від Міністерства оборони України брали участь представники Національного університету оборони України імені Івана Черняховського професор кафедри логістики Повітряних Сил інституту авіації та протиповітряної оборони кандидат в майстри спорту з шахів працівник Збройних Сил України ЯБЛОНСЬКИЙ Петро Михайлович та викладач кафедри зв’язку та автоматизованих систем управління інституту інформаційних технологій майстер ФІДЕ підполковник ШЕВЧЕНКО Дмитро Георгійович.

За підсумками змагань серед 19 команд в командному заліку з результатом 14 очок із 18 можливих команда Міністерства оборони України зайняла І місце в загальнокомандному заліку, виборовши як абсолютну першість, так і першість серед силових структур України.

В особистому заліку зайняв І-ше місце та здобув звання чемпіона підполковник ШЕВЧЕНКО Дмитро Георгійович, на ІІІ-му місці - працівник Збройних Сил України ЯБЛОНСЬКИЙ Петро Михайлович.