НУОУ

У Брюсселі відбулася робоча зустріч заступника начальника університету з навчальної роботи із директором Програми НАТО DEEP Рекомендовані

5 вересня в штаб-квартирі Альянсу відбулася робоча зустріч заступника начальника Національного університету оборони України імені Івана Черняховського з навчальної роботи генерал-майора Сергія Салкуцана із директором Програми НАТО «Удосконалення військової освіти» (DEEP) паном Маріушем Солісом.

Під час зустрічі сторони обговорили напрями подальшої співпраці НУОУ ім. Івана Черняховського з Альянсом в рамках Програми DEEP, зокрема в контексті організації навчального процесу відповідно до стандартів НАТО та завдань оборонної реформи України.

За підсумками зустрічі було досягнуто домовленість про проведення в Києві наприкінці жовтня поточного року засідання робочої групи з обговорення напрямів подальшого реформування фахової військової освіти із залученням міжнародних експертів.

Варто зазначити, що Національний університет оборони України приєднався до DEEP у 2013 році. Інтерес участі в Програмі обумовлений реформуванням системи військової освіти в Україні відповідно до кращих світових стандартів.

Співпраця в рамках DEEP, як і раніше, є пріоритетним проектом для університету, і реалізація його складових повною мірою відповідає цілям і завданням оборонної реформи, яка триває в Україні і, безперечно торкається освіти, як основного елементу реформи, від якого власне залежить її успішність

В межах Програми «Удосконалення військової освіти» НУОУ безпосередньо співпрацює з Національною академією оборони Польщі. Основний акцент у спільній роботі зроблено на удосконаленні навчальних програм та обміні досвідом викладання навчальних дисциплін.

Загалом співпраця в рамках DEEP зосереджена на розвитку системи дистанційної освіти; інноваційних методиках освіти та викладання; мовній підготовці; лідерстві; теорії управління (у тому числі і для сержантського складу); психологічних, правових та практичних аспектах ведення бойових дій; впровадженні стандартів НАТО стосовно системи управління та забезпечення сухопутних військ, повітряних сил та військово-морських сил; короткотермінових курсах для керівництва ВВНЗ.