НУОУ

Черговий випуск слухачів курсів підвищення кваліфікації з питань діяльності військового командування в умовах правового режиму воєнного стану

21 липня 2017 року у Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського відбувся випуск слухачів курсів підвищення кваліфікації з питань діяльності військового командування в умовах правового режиму воєнного стану.

У період з 17 по 21 липня 2017 року проведено п’яту чергу підготовки із зазначеного напряму у 2017 році. Для підвищення кваліфікації були залучені заступники керівників органів військового управління, заступники військових комісарів обласних військових комісаріатів, командири військових частин а також представники Державної прикордонної служби України, Національної гвардії України, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України.

Під час навчання слухачі поглибили знання з основних правових заходів воєнного стану, підготовки держави до оборони, засад організації територіальної оборони, основ державного військового управління в умовах правового режиму воєнного стану та функціонування національної економіки держави в особливий період.

Привітали випускників із завершенням курсів керівництво університету, центру перепідготовки та підвищення кваліфікації, а також науково-педагогічні працівники університету, які викладали на вищезазначених курсах.