НУОУ

Черговий випуск слухачів курсів підвищення кваліфікації з питань діяльності військового командування в умовах правового режиму воєнного стану

27 жовтня 2017 року у Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського відбувся випуск слухачів курсів підвищення кваліфікації з питань діяльності військового командування в умовах правового режиму воєнного стану.

У період з 23 по 27 жовтня 2017 року проведено черговий курс підготовки із зазначеного напряму. Для підвищення кваліфікації були залучені: заступники керівників органів військового управління, обласні військові комісари, командири військових частин, а також представник Управління державної охорони України.

Під час навчання слухачі поглибили знання з основних правових заходів воєнного стану, підготовки держави до оборони, засад організації територіальної оборони, основ державного військового управління в умовах правового режиму воєнного стану та функціонування національної економіки держави в особливий період.

Привітав випускників з успішним закінченням курсів заступник начальника університету з навчальної роботи генерал-майор Сергій Салкуцан, який у своїй промові висловив сподівання, що “.. Cаме випускники курсу мають стати тим генератором нових ідей, від яких залежить приведення змісту процесу розвитку за відповідними напрямками для Збройних Сил України до рівня, який би адекватно відповідав вимогам сьогодення”, а також подякував випускникам і науково-педагогічним працівникам університету за плідну роботу, спрямовану на досягнення спільної мети.