НУОУ

Слухачі та науково-педагогічні працівники університету взяли участь у командно-штабних навчаннях “Блакитний тризуб-2017”

У рамках факультативного курсу-тренажу “Полігон” слухачі Інституту авіації та протиповітряної оборони Національного університету оборони України імені Івана Черняховського взяли участь в командно-штабних навчаннях “Блакитний тризуб – 2017”. Цінність заходу полягала у тому, що військовослужбовці виконували бойові завдання пліч-о-пліч з офіцерами Повітряних Сил Збройних Сил України.

Слухачі університету залучалися до роботи на посадах бойових обслуг пунктів управління повітряного командування та військових частин. Вони не лише планували, а й безпосередньо керували діями авіації, зенітних ракетних військ, радіотехнічних та спеціальних військ, а також організовували їхнє матеріально-технічного забезпечення. Військовослужбовці мали можливість відпрацювати отримані знання на практиці, а також обмінятися досвідом з офіцерами Повітряних Сил Збройних Сил України.

Під час навчань науково-педагогічні працівники університету виконували роль посередників. Дії слухачів оцінювали прискіпливо не лише викладачі вишу, а й безпосередні командири (начальники) тренування.

Участь військових у таких командно-штабних навчаннях є ефективним поєднанням теорії з практикою.