НУОУ

В університеті розпочала роботу екзаменаційна комісія

Для атестації слухачів випускного курсу денної форми навчання набору 2015 року оперативно-тактичного та оперативно-стратегічного рівнів підготовки у Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського розпочала роботу екзаменаційна комісія під керівництвом заступника начальника Генерального штабу Збройних Сил України генерал-лейтенанта Сергія Бессараба.

– Викладачі зробили все для того, щоб ви, випускники, отримали ґрунтовні знання. Тепер все залежить від вас. Ми зацікавлені у позитивному результаті випробувань, але для цього необхідно докласти зусиль, – звертаючись до випускників, наголосив генерал-лейтенант Сергій Бессараб.

Більшість випускників ‒ учасники АТО, серед яких ‒ Герой України майор Євген Межевікін. Здобутий бойовий досвід офіцери використали у своїх наукових працях, які застосовуватимуться на практиці у військах.

До складання комплексного екзамену та захисту магістерських робіт допущено понад 160 слухачів, які в повному обсязі виконали навчальний план підготовки військових фахівців за відповідною спеціальністю. На отримання дипломів із відзнакою та золотих медалей претендують троє слухачів.

За доповідями начальників інститутів, навчально-матеріальна база структурних підрозділів університету до атестації готова. Під час атестації працюватиме 65 екзаменаційних підкомісій.

Після завершення випускних випробувань 31 березня в університеті відбудеться урочистий випуск слухачів.