НУОУ

Представники університету у складі делегації Міністерства оборони України відвідали Центр з удосконалення лідерства сержантського складу Сухопутних військ США Рекомендовані

11 вересня представники університету, начальник Національного університету оборони України імені Івана Черняховського генерал-лейтенант Анатолій Сиротенко, заступник начальника навчально-наукового центру міжнародної миротворчої діяльності полковник Василь Школяренко, у складі делегації Міністерства оборони України під керівництвом першого заступника Міністра оборони України Івана Руснака в рамках візиту до оборонного відомства США з питань удосконалення професійної військової освіти та кадрового менеджменту відвідали Центр з удосконалення лідерства сержантського складу Сухопутних військ США.

В ході діалогу із керівництвом та старшим інструкторським складом центру члени делегації мали змогу детально ознайомитися із завданнями, структурою, підпорядкованістю, організацією навчального процесу та змістом навчальних програм в центрі.

Крім того, в ході проведених брифінгів членів делегації було ознайомлено із особливостями комплектування центру викладацьким складом, відбору слухачів на курси, формування змісту навчання, складу навчальних груп та впливу успішності навчання на подальшу кар’єру, а також організацією матеріального та фінансового забезпечення роботи центру.

Під час зустрічі було зроблено акцент на важливості інтенсифікації підготовки представників ЗС України на курсах у центрі. Це є взаємовигідним, адже українські представники на курсах діляться своїм бойовим досвідом із американськими колегами, а для ЗС України особливо важливо у період виконання заходів оборонної реформи мати якісно підготовлених головних сержантів у кожному виді ЗС та окремому роді військ (сил).

Крім того, з боку американської сторони було висловлено побажання щодо участі українських сержантів в інших курсах підготовки молодшого сержантського складу, який повинен в подальшому стати підтримкою головним сержантам.

Обидві сторони висловили глибоке задоволення результатами зустрічі. Американська сторона вкотре наголосила, що Україна залишається важливим партнером США та сподівається на подальшу плідну співпрацю.