НУОУ

День довкілля у Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського

Відповідно до Указу Президента України, розпорядження Кабінету Міністрів України та Державного секретаря Міністерства оборони України протягом квітня-травня проводяться заходи щодо забезпечення чистоти і порядку в населених пунктах, ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ, прибирання та приведення до належного санітарного стану прибудинкових територій, парків,скверів, дитячих та спортивних майданчиків, кладовищ, вулиць доріг, зупинок міського транспорту, висаджуються нові дерева, кущі, закладаються газони, квітники та інше.

Згідно із зазначеним розпорядженням передбачено проведення в рамках акції “За чисте довкілля” Дня благоустрою територій населених пунктів у третю суботу квітня. У поточному році це ‒ 15 квітня.

Враховуючи збіг дат та обставин Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України виступило ініціатором перед Кабінетом Міністрів України про перенесення Дня довкілля на 8 квітня 2017 року.

Тому, згідно з дорученням Державного секретаря Міністерства оборони України та рішенням начальника університету День довкілля у Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського проведено 8 квітня 2017 року.

Було організовано висадження дерев ‒ відтепер центральну частину території прикрашатиме алея фруктових дерев: вишень, груш, абрикосів. Крім цього проведено побілку та обрізку дерев, кущів. На клумбах висаджено квіти.

Здійснено прибирання території на майданчиках музейних експонатів військової техніки та озброєння, миття зразків музейних експонатів, оновлення табличок з ТТХ, показників на будівлях.

Наведено порядок в клубі, музеї, залах, казармах складах, лазареті, парку, стоянках автомобільного транспорту, прилеглих територіях та інших об’єктах університету.
Організовано прибирання навчальних приміщень, кабінетів, викладацьких, професорських, ад’юнктських, навчальних лабораторій.

Базою забезпечення навчального процесу впорядковано закріплені братські могили на Солом’янському кладовищі.

По завершенню Дня довкілля організовано підведення підсумків. Відзначено кращі колективи, військовослужбовці та працівники, здійснено заохочення.