НУОУ

Фахівці університету долучилися до обміну досвідом з питань розвитку професійних якостей спеціалістів з інформаційних технологій

У м. Києві 25 січня 2018 року Академією Cisco проведено конференцію, присвячену 20-річчю Програми мережних академій.

Метою конференції було обмін інформацією стосовно накопичення практичного досвіду та розвитку базових, професійних якостей спеціалістів з інформаційних технологій.

У заході взяли участь представники Національного університету оборони України імені Івана Черняховського на чолі з начальником інституту інформаційних технологій доктором технічних наук, професором генерал-майором Юрієм Даником.

Проблемні питання щодо підготовки фахівців в галузі інформаційних технологій для сектору безпеки та оборони держави, розвитку їх професійних якостей доповідав начальник кафедри зв’язку та АСУ полковник Андрій Зінченко.

У своєму виступі він зауважив, що на сучасному етапі, в умовах негативного інформаційного впливу з боку країни-агресора, накопичення практичного досвіду та розвитку професійних якостей спеціалістів з інформаційних технологій є доцільним та своєчасним.

Крім того було висвітлено досвід Національного університету оборони України імені Івана Черняховського у підготовці фахівців в галузі інформаційних технологій для сектору безпеки та оборони держави.