НУОУ

ІІ Харківський міжнародний юридичний форум у Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого

Начальник науково-дослідного відділу (проблем військового законодавства) Центру воєнно-стратегічних досліджень полковник юстиції Олександр Котляренко разом із керівництвом Юридичного департаменту Міністерства оборони України взяв участь у дискусійній панелі “Право і безпека у контексті європейської та євроатлантичної інтеграції”, яка відбулася 28 вересня 2018 року в рамках ІІ Харківського міжнародного юридичного форуму у Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого (м. Харків).

Форум був організований Національним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого та Національною академією правових наук України, спільно з Урядовим офісом координації європейської та євроатлантичної інтеграції Секретаріату Кабінету Міністрів України, Женевським Центром демократичного контролю за збройними силами (DCAF), Фондом Конрада Аденауера в Україні.

Учасники дискусійної панелі “Право і безпека у контексті європейської та євроатлантичної інтеграції” обговорили питання щодо міжнародної, регіональної та національної архітектури безпеки, політико-правові аспекти європейської та євроатлантичної інтеграції України, інституційні спроможності України у забезпеченні членства в НАТО, перспективи запровадження миротворчої місії на Донбасі, а також питання стосовно здійснення демакратичного цивільного контролю на безпековим сектором України.

Значну увагу приділено обговоренню Європейських стандартів законодавства та вітчизняного законодавства у сфері національної безпеки і оборони, удосконаленню антикорупційної системи України.