НУОУ

Експерти НАТО поділилися досвідом удосконалення військової освіти

В рамках проведення XVII Міжнародного тижня НАТО в Національному університеті оборони України перед аудиторією виступили представники програми НАТО “Удосконалення військової освіти” (Програма DEEP).

Директор програми DEEP, представник Політичного директорату Міжнародного секретаріату НАТО пан Маріуш Соліс доповів присутнім про розвиток професійної військової освіти, виклики, досягнення та перспективи продовження виконання Програми НАТО для Міністерства оборони України на період до 2020 року.

І

ноземні експерти позитивно оцінили зміни та зрушення, які відбулися в системі військової освіти України, зокрема Національному університеті оборони України, та надали практичні рекомендації щодо поліпшення ситуації із впровадженням реформи.

‒ Чотири роки тому ми розпочали роботу в рамках Програми DEEP в Україні. Ви активно реформуєте військову освіту, це дуже складне, комплексне завдання. Ми бачимо багато позитивних зрушень у мовній підготовці, підготовці сержантсько-старшинського складу, запровадженні стандартів Альянсу в навчальні програми вишів, практичному переході до дистанційного навчання військових спеціалістів, ‒ наголосив пан Маріуш Соліс.

Директор програми DEEP, представник Політичного директорату Міжнародного секретаріату НАТО також висловив зацікавленість у продовженні реалізації Програми “Удосконалення військової освіти” та посиленні комплексної допомоги за різними напрямками.