НУОУ

В рамках візиту до оборонного відомства США представники університету відвідали установи та навчальні заклади Сухопутних військ у штаті Канзас Рекомендовані

Триває візит до оборонного відомства США делегації Міністерства оборони України, яку очолює перший заступник Міністра оборони України Іван Руснак. У складі делегації ‒ представники провідного вищого військового навчального закладу держави: начальник Національного університету оборони України генерал-лейтенант Анатолій Сиротенко та заступник начальника навчально-наукового центру міжнародної миротворчої діяльності університету полковник Василь Школяренко.

В рамках візиту 11 вересня 2018 року відбулися робочі зустрічі з командуванням і професорсько-викладацьким складом установ та навчальних закладів Сухопутних військ США, які розташовані у форті Левенворс, штат Канзас, а саме: Загально-військового центру, Командно-штабного коледжу Сухопутних військ та Школи передових військових досліджень.

В ході проведених брифінгів, на які були запрошені українські слухачі, які наразі навчаються у Командно-штабному коледжі, членів делегації з України було детально ознайомлено із завданнями та організаційною структурою зазначених установ і закладів, особливостями організації навчального процесу та відбору слухачів на навчання, змістом навчальних програм, а також із взаємозв’язками між системами кадрового менеджменту та професійної військової освіти.

Крім того, членів делегації ознайомили із можливостями бібліотеки університету для забезпечення індивідуальних досліджень слухачами. Представники з України мали змогу бути присутніми під час проведення семінарського заняття у багатонаціональній групі слухачів.

Американські колеги високо оцінили рівень підготовленості та професіоналізму українських слухачів, які навчались та навчаються у зазначених закладах, їх внесок у загальний навчальний процес.

Голова української делегації подякував американським колегам та загалом оборонному відомству США за ту неоціненну підтримку, яку вони надають ЗС України, починаючи із забезпечення важливими зразками озброєння і техніки та закінчуючи інструкторсько-методичною допомогою.

Обидві сторони обговорили питання, які становлять взаємний інтерес, та окреслили шляхи поглиблення подальшої двосторонньої співпраці.