НУОУ

Фахівці університету узагальнили досвід участі ЗС України в міжнародних операціях з підтримання миру та безпеки за період 1992-2017 роки

22 листопада 2017 року в Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського відбувся міжвідомчий науково-практичний семінар на тему “Міжнародні операції з підтримання миру і безпеки: 25 років участі Збройних Сил України”.

У заході взяли участь представники: структурних підрозділів Міністерства оборони України, Генерального штабу Збройних Сил України, Національної академії внутрішніх справ України.

Під час дискусії основну увагу було сконцентровано на проблемах застосування армійської авіації в міжнародних операціях з підтримання миру і безпеки, важливості вдосконалення матеріально-технічного ресурсу місій, де беруть участь ЗС України та підготовки національного контингенту, національного персоналу до виконання завдань за призначенням.

За підсумками семінару визначено проблематику підготовки, участі та вивчення досвіду Збройних Сил України в міжнародних операціях з підтримання миру і безпеки за період 1992-2017 роки, обговорено можливі шляхи вирішення проблемних питань за темою семінару.