НУОУ

Фахівці університету взяли участь в обговоренні проблем і перспектив розвитку космічної галузі України

4 жовтня 2017 року науково-педагогічні працівники інституту інформаційних технологій Національного університету оборони України імені Івана Черняховського на чолі з начальником інституту генерал-майором Юрієм Даником взяли участь у науково-практичній конференції “Аерокосмічні технології в Україні: проблеми та перспективи”, яка була присвячена 60-річчю запуску першого штучного супутника Землі. Захід проводився на базі Національного центру управління та випробувань космічних засобів Державного космічного агентства України.

Метою конференції було інформування експертного середовища щодо результатів впровадження аерокосмічних технологій у різні сфери діяльності та обговорення проблем і перспектив розвитку космічної галузі.

Сьогодні космічна галузь України є однією з важливих галузей економіки країни. Вона забезпечує вирішення актуальних задач національної безпеки, фундаментальної науки та соціально-економічного розвитку країни.

Генерал-майор Юрій Даник у своєму виступі привітав учасників конференції та наголосив на важливості і актуальності даного заходу в обговоренні проблем і перспектив розвитку космічної галузі України. Він наголосив на необхідності використання високотехнологічних космічних засобів в інтересах національної безпеки і оборони нашої держави, а також впровадженні космічної діяльності в Міністерстві оборони України та Збройних Силах України.