НУОУ

Фахівці університету узагальнили досвід морально-психологічного забезпечення, отриманий під час антитерористичної операції

У Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського 13 грудня 2017 року відбувся науково-практичний семінар «Проблеми та шляхи розвитку системи морально-психологічного забезпечення у Збройних Силах України за досвідом АТО», організований кафедрою морально-психологічного забезпечення діяльності військ (сил) гуманітарного інституту.

Головну увагу заходу було приділено вивченню висновків та уроків з досвіду застосування військових частин Збройних Сил України в ході проведення АТО в окремих районах Донецької і Луганської областей. Під час семінару обговорювались напрями підвищення ефективності інформаційно-пропагандистського та психологічного забезпечення.

Особливістю наукового заходу було те, що до нього залучались не лише слухачі, які навчаються за спорідненими програмами підготовки, а і представники органів військового управління, в чиїй компетенції знаходиться організація та управління морально-психологічним забезпеченням у Збройних Силах України.

За підсумками семінару визначено рекомендації для органів управління всіх рівнів щодо підвищення ефективності морально-психологічного забезпечення в умовах триваючої агресії Російської Федерації проти України.