НУОУ

Фахівці університету взяли участь у міжнародному заході з актуальних проблем психології поведінки людини в умовах війни

У рамках реалізації Програми НАТО з удосконалення військової освіти у період з 22 по 23 листопада 2017 року на базі Академії імені Анджея Фрича Моджевського (м. Краків, Республіка Польща) проведено наукову конференцію “Психологічні аспекти війни”.

У заході під керівництвом заступника начальника університету з наукової роботи кандидата військових наук, професора генерал-майора Павла Щипанського взяли участь провідні вчені ВВНЗ МО України.

В ході проведення конференції здійснено обмін досвідом АТО з української сторони та багатонаціональних операцій в Іраку і Афганістані, отриманого польською стороною.

Начальник гуманітарного інституту доктор психологічних наук, професор полковник Василь Осьодло висвітлив проблемні питання щодо психологічних особливостей ведення бойових дій в умовах гібридної війни.

Науково-педагогічними та науковими працівниками висловлено позицію, яка полягає у тому, що:

Україна слідує курсом на євроінтеграцію та поглиблення співпраці з НАТО. На цьому шляху держава проводить системні реформи, у тому числі у секторі безпеки та оборони;

в умовах постійної загрози з боку РФ розвиток та реформування Збройних Сил України розглядається керівництвом держави як першочергове завдання, від виконання якого залежить суверенітет, територіальна цілісність та сталий демократичний розвиток України;

у виконанні завдань реформування Збройних Сил Україна спирається на дієву підтримку з боку НАТО та країн-партнерів. Міністерство оборони України високо цінує результати співробітництва з НАТО та країнами-партнерами і має намір розвивати це співробітництво.