НУОУ

Флотські фахівці університету обговорили питання відновлення боєздатності військових частин ВМС ЗСУ в умовах проведення антитерористичної операції

У Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського проведено науково-практичного семінар за темою “Висновки та уроки виведення військових частин Військово-Морських Сил Збройних Сил України з Криму, відновлення їх боєздатності, розвитку та застосування в умовах проведення антитерористичної операції у 2014 – 2017 рр.”.

Метою науково-практичного семінару було визначити напрямки підвищення ефективності застосування військових частин Військово-Морських Сил Збройних Сил України та їх розвитку у сучасних умовах.

Головну увагу було приділено визначенню висновків та уроків з досвіду застосування військових частин Військово-Морських Сил Збройних Сил України під час окупації Криму та у ході бойової діяльності у 2014-2017 роках.

Особливістю наукового заходу було те, що до нього залучались слухачі заочної форми навчання університету – офіцери Військово-Морських Сил Збройних Сил України, які в теперішній час беруть безпосередньо участь у виконанні бойових завдань на морі.

Використовуючи формат наукового семінару, слухачі отримали можливість всебічного розгляду набутого ними досвіду та вироблення висновків з нього. Застосовуючи елементи наукової методології, запропонованої науково-педагогічними працівниками університету, слухачі формулювали уроки з отриманого досвіду та пропозиції з його використання.

За підсумками семінару визначено рекомендації для органів управління національного флоту щодо підвищення ефективності застосування сил (військ) та виконання завдань бойової діяльності в умовах триваючої агресії Російської Федерації проти України.