НУОУ

Флотські фахівці університету спільно з представниками промисловості визначили пріоритети розвитку морського озброєння для Військово-Морських Сил Збройних Сил України

Представники Національного університету оборони України імені Івана Черняховського, зокрема, науково-педагогічні і наукові працівники кафедри Військово-Морських Сил та слухачі університету відвідали ДП “Київський НДІ гідроприладів”, на якому здійснюється проектування та розробка гідроакустичного озброєння для ВМС ЗС України.

Особливістю цього заходу було те, що у ході спільної роботи з представниками підприємства здійснювався аналіз можливостей перспективних зразків морського озброєння та визначення шляхів його удосконалення. Таким чином, даний захід був проведений в межах розгорнутої у Збройних Силах України системи заходів з вивчення досвіду застосування новітніх зразків озброєння та військової техніки.

Проведений захід дозволив підвищити практичну спрямованість підготовки слухачів – офіцерів ВМС ЗС України, що навчаються в університеті.

Головну увагу було приділено питанням можливості застосування гідроакустичних станцій для виявлення підводних диверсійних сил і засобів в пунктах базування ВМС ЗС України.

За підсумками відвідування ДП “Київський НДІ гідроприладів” представниками університету буде продовжено роботу щодо розроблення рекомендацій для Командування ВМС ЗС України з питань пріоритетних напрямків розвитку перспективних зразків гідроакустичного озброєння та їх застосування у бойових діях на морі.