НУОУ

Флотські фахівці університету взяли участь у Міжнародній конференції з морської безпеки

Представники Національного університету оборони України імені Івана Черняховського взяли участь у роботі Міжнародної конференції з морської безпеки, що відбулась у Києві 28 листопада 2017 року.

Головною метою конференції було проведення всебічного аналізу та обговорення безпекової ситуації в Чорноморському регіоні в умовах агресивних дій Російської Федерації проти причорноморських держав, а також визначення засад формування і реалізації спільної стратегії безпеки в даному регіоні.

Співорганізаторами конференції виступили Командування Військово-Морських Сил Збройних Сил України та Міжнародний центр стратегій безпеки і оборони.

До участі у заході були запрошені представники багатьох іноземних держав та провідні фахівці органів державного та військового управління України, представники громадських організацій. Від Національного університету оборони України імені Івана Черняховського до роботи у ході даного заходу були залучені представники кафедри Військово-Морських Сил командно-штабного інституту застосування військ (сил) – начальник кафедри капітан 1 рангу Яким’як С.В., начальник науково-дослідної лабораторії капітан 1 рангу Фролов С.М. та старший науковий співробітник науково-дослідної лабораторії працівник ЗС України Волотівський П.Б.

За підсумками конференції її учасники визначили пріоритетні заходи, які необхідно здійснити країнам Чорноморського регіону і керівництву НАТО для запобігання та протидії агресивним діям Російської Федерації в регіоні та створення сприятливих умов для відновлення миру і безпеки у цьому важливому регіоні світу.