НУОУ

Флотські фахівці університету взяли участь у XIV Міжнародній спеціалізованій виставці “Зброя та безпека – 2017”

Науково-педагогічні працівники та наукові працівники кафедри Військово-Морських Сил Національного університету оборони України імені Івана Черняховського в рамках XIV Міжнародної спеціалізованої виставки “Зброя та безпека – 2017” брали участь у V Міжнародної науково-практичної конференції “Проблеми координації воєнно-технічної та оборонно-промислової політики в Україні. Перспективи розвитку озброєння та військової техніки”, зокрема, у секції № 4 “Перспективи розвитку озброєння та військової техніки Військово-Морських Сил”.

Метою конференції заходу було визначити перспективи розвитку озброєння та військової техніки Військово-Морських Сил.

Головну увагу приділено питанням формування вимог до перспективних систем морського озброєння, перспективам відродження підводних сил, проблемним питанням розвитку озброєння та військової техніки у контексті нарощування спроможностей Військово-Морських Сил Збройних Сил України у Азовському морі, а також проблемним питанням висвітлення підводної обстановки в північно-західному районі Чорного моря. У ході конференції від кафедри Військово-Морських Сил доповідали капітан 1 рангу Яким’як С.В., капітан 1 рангу Чучин М.В., капітан 3 рангу Ведула В.М. та працівник Збройних Сил України Соколюк С.М.

Особливістю наукового заходу було те, що до нього залучались представники науково-дослідних установ, у тому числі недержавних та підприємств оборонно-промислового комплексу України.

Під час обговорення доповідей були висвітлені проблеми щодо розвитку озброєння та військової техніки в інтересах Військово-Морських Сил Збройних Сил України та визначені шляхи їх вирішення.

За підсумками конференції представниками університету запропоновано рекомендації щодо перспектив розвитку озброєння та військової техніки Військово-Морських Сил.