НУОУ

В університеті відбулася перша зустріч робочої групи з аналізу навчальних програм та курсів на предмет врахування гендерного аспекту Рекомендовані

Сьогодні, 13 липня, у Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського відбулася перша зустріч робочої групи з аналізу навчальних програм та курсів у навчальних закладах сектору безпеки і оборони України на предмет врахування гендерного компоненту.

Захід був спланований за результатами домовленостей, досягнутих у ході засідання міжвідомчої робочої групи з питань імплементації Резолюції Ради Безпеки ООН № 1325 “Жінки, мир, безпека” в секторі безпеки і оборони України.

Крім представників Національного університету оборони України, у засіданні робочої групи взяли участь експерти організації “ООН Жінки” та представник відділу з гендерних питань та зв’язків з громадськими і релігійними організаціями Департаменту військової освіти, науки, соціальної та гуманітарної політики Міністерства оборони України.

Ця зустріч стала першим кроком на шляху до практичного втілення попередньо досягнутих домовленостей щодо імплементації гендерних питань у навчальний процес, що вже давно є нормою у збройних силах країн-членів НАТО та провідних арміях світу. Учасники обговорили питання інтеграції проблематики забезпечення рівних прав, можливостей жінок та чоловіків у навчальні дисципліни університету, питання інституційних та ресурсних можливостей викладання гендерної тематики, визначили шляхи подальшої співпраці.