НУОУ

Завершено підготовку слухачів Вищих академічних курсів з питань національної безпеки та оборони Рекомендовані

У період з 25 по 27 вересня 2018 року в університеті було організовано та проведено підвищення кваліфікації керівників органів виконавчої влади на Вищих академічних курсів з питань національної безпеки та оборони.

Для підвищення кваліфікації було залучено представників Міністерства молоді та спорту України, Зарічненської районної державної адміністрації Рівненської області, Дубенської районної державної адміністрації Рівненської області, Державного агентства резерву України.

Під час навчання розглядалися основні аспекти діяльності Збройних Сил України, слухачі були ознайомлені з ключовими напрямками оборонної реформи в державі в умовах ведення “гібридної” війни, проблемними питаннями теорії та практики застосування Збройних Сил України в сучасних умовах, оновили та поглибили знання у сфері забезпечення воєнної безпеки та оборони держави, сформували концептуальні погляди на можливі шляхи вирішення проблемних питань щодо підготовки держави до оборони, організації та забезпечення відсічі збройній агресії проти України з урахуванням досвіду застосування військових частин та підрозділів Збройних Сил України в антитерористичній операції, операції Об’єднаних сил.

Привітали випускників із завершенням курсів керівництво університету, центру перепідготовки та підвищення кваліфікації, а також науково-педагогічні працівники університету, які викладали на курсах. З нагоди завершення курсової підготовки випускники отримали відповідні свідоцтва.

За інформацією заступника начальника університету з навчальної роботи генерал-майора Сергія Салкуцана, програма Вищих академічних курсів з питань національної безпеки та оборони регулярно вдосконалюється та корегується із врахуванням рекомендацій та відгуків слухачів ‒ керівників органів державної влади.