НУОУ

Керівним складом Генерального штабу, видів Збройних Сил України проведено лекції для слухачів, науково-педагогічних та наукових працівників університету Рекомендовані

1 вересня в Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського традиційно проводяться лекції керівного складу Міністерства оборони України та Збройних Сил України для слухачів, науково-педагогічних та наукових працівників.

У своєму виступі з нагоди початку нового навчального року начальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних Сил України генерал армії України Віктор Муженко зосередив увагу присутніх на воєнно-стратегічній обстановці навколо України та окреслив основні перспективи і напрямки-розвитку Збройних Сил України до 2020 року.

‒ З метою адекватного реагування на зовнішні загрози, зокрема, пов’язані з агресією Російської Федерації, внесені корективи у пріоритетні завдання та порядок підготовки Збройних Сил України. Метою таких зусиль є забезпечення постійної готовності до можливих загострень воєнно-стратегічної обстановки навколо України ‒ наголосив генерал армії України Віктор Муженко.

Він, зокрема, підкреслив, що вся система військової освіти має забезпечувати якісний рівень підготовки офіцерів, сержантів та солдат з урахуванням бойового досвіду та кращого досвіду партнерів по НАТО.

На завершення виступу генерал армії України Віктор Муженко передав Національному університету оборони України імені Івана Черняховського перші два десятки примірників доктринального документу з питань національної безпеки і оборони.

Представники командувань Сухопутних військ, Повітряних Сил, Військово-Морських Сил, Десантно-штурмових військ, Сил спеціальних операцій ознайомили особовий склад університету із сучасним станом, завданнями та перспективами розвитку видів Збройних Сил України до 2020 року.

Про сучасний стан та перспективи розвитку створення системи логістики Збройних Сил України поінформував начальник Головного управління логістики – заступник начальника Генерального штабу Збройних Сил України генерал-майор Ігор Гаврилюк.

Крім цього, керівництво інститутів університету ознайомило слухачів-першокурсників із завданнями, структурою та змістом підготовки фахівців оперативно-тактичного та оперативно-стратегічного рівнів.