НУОУ

Керівним складом Генерального штабу, видів Збройних Сил України проведено лекції для слухачів-першокурсників заочної форми навчання Рекомендовані

Сьогодні, 8 жовтня, в Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського на початку навчального збору слухачів першого курсу заочної форми навчання оперативно-стратегічного та оперативно-тактичного рівнів підготовки проведено лекції керівного складу Генерального штабу та видів Збройних Сил України.

У своєму виступі начальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних Сил України генерал армії України Віктор Муженко зосередив увагу присутніх на воєнно-стратегічній обстановці навколо України та окреслив основні перспективи і напрямки-розвитку Збройних Сил України до 2020 року.

‒ З метою адекватного реагування на зовнішні загрози, зокрема, пов’язані з агресією Російської Федерації, внесені корективи у пріоритетні завдання та порядок підготовки Збройних Сил України. Метою таких зусиль є забезпечення постійної готовності до можливих загострень воєнно-стратегічної обстановки навколо України ‒ наголосив генерал армії України Віктор Муженко.

Він, зокрема, підкреслив, що вся система військової освіти має забезпечувати якісний рівень підготовки офіцерів, сержантів та солдат з урахуванням бойового досвіду та кращого досвіду партнерів по НАТО.

Також генерал армії України Віктор Муженко привітав слухачів університету зі вступом до навчального закладу та побажав їм успішного навчання. А керівництво та науково-педагогічний склад університету він привітав із професійним святом працівників освіти.

Представники командувань Сухопутних військ, Повітряних Сил, Військово-Морських Сил, Десантно-штурмових військ, Сил спеціальних операцій ознайомили особовий склад університету із сучасним станом, завданнями та перспективами розвитку видів Збройних Сил України до 2020 року.

Крім цього, керівництво університету ознайомило слухачів-першокурсників заочної форми навчання із завданнями, структурою та змістом підготовки фахівців оперативно-тактичного та оперативно-стратегічного рівнів. У своїх виступах представники командування навчального закладу, зокрема, наголосили на вкрай важливій необхідності суворого дотримання слухачами вимог освітньо-кваліфікаційної програми, академічної доброчесності та Статуту університету.