НУОУ

Складені перші вступні іспити до Національного університету оборони України імені івана Черняховського Рекомендовані

В університеті розпочато складання вступних випробувань офіцерами - кандидатами на навчання за оперативно-стратегічним та оперативно-тактичним рівнями підготовки.

Відкрили вступну кампанію офіцери, які виявили бажання отримати освіту оперативно-тактичного рівня підготовки. Кандидати на навчання протягом кількох днів складають іспити з оцінки професійного рівня, знання іноземної мови, рівня фізичної підготовленості. Важливим елементом перевірки також є проведення психологічного відбору та військово-лікарської комісії.

В ході випробувань вступники демонструють свої найкращі якості, високий рівень базових знань та умінь. Кращі з них отримають довідки про успішне складання вступних випробувань та невдовзі стануть слухачами Національного університету оборони України імені Івана Черняховського.

Проходить вступ на базі навчального центру університету, розташованого на території одного з військових полігонів неподалік від столиці. Необхідно відмітити відмінну готовність навчального центру до даного заходу, а саме готовність до розміщення особового складу, організації харчування, готовність навчальних аудиторій, спортивного містечка та медичної установи.