НУОУ

Комплексні практичні заняття згідно План-програми комплексних практичних занять з вивчення курсу первинної військово-професійної підготовки з громадянами України Рекомендовані

Заняття проводяться з тактичної підготовки, розвідувальної підготовки, інженерної підготовки, підготовки зі зв’язку, радіаційного, хімічного, біологічного захисту, військово-медичної підготовки та вогневої підготовки на навчальному тактичному полі, з бойовою технікою та в обладнаних класах, без послаблень та спрощень з максимальним і творчим використанням перспективних форм і методів навчання та навчально-тренувальних засобів. Під час навчання дотримується послідовність у відпрацюванні тем і перехід від простого до складного, добиваючись правильного виконання прийомів та швидкості їх виконання. Керівники занять особливу увагу звертають на дотримання заходів безпеки та психологічну підготовку тих хто навчається.

Під час пересування підрозділів до місць занять та повернення назад здійснюються тренування особового складу у виконанні нормативів з тактичної підготовки, стройових прийомів та фізичної витривалості.

Бажаємо натхнення і успіхів науково-педагогічним працівникам факультету підготовки офіцерів запасу та тим хто навчається.