НУОУ

Лекції для студентів Норвезької бізнес-школи та Києво-Могилянської академії щодо особливостей боротьби з корупцією в оборонній сфері України

У Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського тривають лекції для студентів з Норвезької бізнес-школи та Києво-Могилянської академії, під час яких вони дізнаються про особливості боротьби з корупцією в Україні в оборонній сфері. Заняття проходять в рамках спільного проекту Трансперенсі Інтернешнл Україна, Києво-Могилянської академії та Норвезької бізнес-школи NHH.

Під час лекції студенти дізналися ключові аспекти існуючої антикорупційної системи Міністерства оборони України, слабкі сторони боротьби з корупцією в оборонній сфері, успіхи, а також плани на майбутнє. Начальник наукового центру проблем запобігання корупції у секторі безпеки та оборони університету полковник Олена Голота розповіла, яким чином влаштована антикорупційна система оборонного відомства, що робиться для запобігання та виявлення корупції.

Незважаючи на слабкі місця системи, є певні досягнення у боротьбі з корупцією. Зокрема, студенти побачили статистику порушень і винесених покарань за 2017 рік. Для виховання доброчесності та запобігання ризиків корупції в університеті започатковані певні заходи, створені спеціальні курси, щороку проводиться Міжнародний антикорупційний тиждень.

Інтерактивний формат лекції допоміг студентам отримати відповіді на важливі для них запитання.