НУОУ

В університеті українських миротворців привітали із професійним святом

15 липня країна святкуватиме День українських миротворців. Провідну роль у підготовці національного персоналу для участі у міжнародних операціях з підтримання миру та безпеки виконує Національний університет оборони України імені Івана Черняховського. Представники навчально-наукового центру міжнародної миротворчої діяльності університету не лише готують фахівців для виконання операцій, а й самі беруть участь у них.

– Університет підготував більше трьох тисяч представників Збройних Сил України та інших силових відомств для виконання завдань з підтримання миру та безпеки. Військовослужбовці університету, які брали участь у миротворчих операціях, із гідністю та честю виконали свої обов’язки. Щира вам подяка за відвагу, терпіння, стійкість, мужність та героїзм, проявлені у боротьбі за мир, – зауважив заступник начальника Національного університету оборони України імені Івана Черняховського полковник Валерій Доброгурський.

Напередодні свята миротворцям військового вишу вручили відзнаки та грамоти Міністерства оборони України, Генерального штабу Збройних Сил України, а також університету.

– Робота миротворців є дуже ризикованою, вимагає надзвичайної мужності, сили духу, вміння долати перешкоди, здатності ефективно діяти у непередбачуваних ситуаціях. Нехай глибока людська вдячність і пошана й надалі супроводжують вас у цій благородній справі, а любов та підтримка рідних завжди будуть надійними оберегами, – наголосив тимчасово виконуючий обов’язки начальника навчально-наукового центру міжнародної миротворчої діяльності Національного університету оборони України імені Івана Черняховського полковник Олег Мильченко.

День українських миротворців – доволі молоде свято. Наша країна відзначає його з 2013 року з метою вшанування мужності і звитяги, зразкового виконання службових обов’язків, вірності присязі учасників миротворчих операцій та забезпечення збереження пам’яті славетних героїв-миротворців, які загинули під час виконання обов’язків у складі миротворчого контингенту та миротворчого персоналу.