НУОУ

Міжнародна наукова конференція “Проблеми координації воєнно-технічної та оборонно-промислової політики в Україні. Перспективи розвитку озброєння та військової техніки” Рекомендовані

Традиційно під час проведення ХV Міжнародної спеціалізованої виставки засобів захисту, озброєння, військової та спеціальної техніки, технологій і товарів подвійного використання “Зброя та безпека – 2018” та ХVІ Міжнародного авіакосмічного салону “Авіасвіт ХХІ” проводиться Міжнародна наукова конференція на тему: “Проблеми координації воєнно-технічної та оборонно-промислової політики в Україні. Перспективи розвитку озброєння та військової техніки”.

Сьогодні, 11 жовтня 2018 року у роботі чотирьох секцій Міжнародної наукової конференції присвяченим обговоренню питань перспектив розвитку озброєння та військової техніки Сухопутних військ, Повітряних Сил, спеціальних військ та Військово-Морських Сил беруть участь наукові та науково-педагогічні працівники Національного університету оборони України імені Івана Черняховського.