НУОУ

Міжнародна науково-практична конференція “Глобальні виклики європейській безпеці. Роль громадських організацій у протидії екологічному, аерокосмічному і кібертероризму”

В Національному авіаційному університеті м. Київ 5 жовтня 2018 року відбулася Міжнародна науково-практична конференція “Глобальні виклики європейській безпеці. Роль громадських організацій у протидії екологічному, аерокосмічному і кібертероризму”, в якій взяли участь представники інституту авіації та протиповітряної оборони Національного університету оборони України імені Івана Черняховського.

Організаторами заходу виступали МГО “Міжнародна антитерористична єдність” зі статусом учасника діяльності Ради Європи і ГО “Соціальна Справедливість “Совість”.

Метою конференції було обговорення терористичних загроз європейській безпеці та інформування міжнародних інституцій й урядів країн про методи системної протидії її проявам.

До заходу долучилися народні депутати України, представники Кабінету Міністрів України, вітчизняні вчені та закордонні експерти зі Словакії, Греції, Кіпру, громадські діячі.

Загалом було проведено декілька сесій, серед яких: “Протидія екологічному тероризму”, “Протидія кібертероризму”. Особовий склад інституту авіації та ППО брав участь у сесії “Протидія аерокосмічному тероризму”, де обговорювались ряд актуальних питань, зокрема, щодо реалізації в Україні “дорожньої карти” із забезпечення авіаційної безпеки та виявлення поведінкових характеристик в рамках авіаційної безпеки.