НУОУ

Молоде поповнення 33 бази забезпечення навчального процесу університету урочисто склало Військову присягу

Сьогодні, 3 червня, 34 військовослужбовця 33 бази забезпечення навчального процесу Національного університету оборони України імені Івана Черняховського склали Військову присягу на вірність Українському народу.

Із напутнім словом до молодого поповнення звернувся перший заступник начальника університету генерала-лейтенант Віктор Тарасов:

‒ Шановні молоді воїни! Сьогодні проходити службу у Збройних Силах України не тільки почесно, а й престижно. З цього дня Ви поповнили їх лави, стали захисниками нашої Вітчизни як спадкоємці славних героїчних традицій старших поколінь. Відтепер Ви берете на себе відповідальність за спокій ваших батьків, рідних і близьких, за долі мільйонів наших співвітчизників! Будьте гідними слави минулих поколінь, несіть високо звання захисника нашої незалежної України, з честю виконуйте завдання поставлені перед вами.

Перший заступник начальника університету наголосив, що запорукою успішної служби кожного новобранця буде підтримка його теплим батьківським словом і доброю порадою:

‒ Це вселятиме в них впевненість, спокій за Вашу родину, допоможе психологічно налаштуватися на бездоганну службу. А ми в свою чергу, зробимо все можливе щоб Ви були спокійні за Ваших синів, і чекали на їх повернення додому здоровими, змужнілими і загартованими.

Від імені батьків до молодих воїнів звернулася мати молодого воїна, Миколи Павлюка, Наталія Володимирівна.

Військовослужбовців привітали голова Ради ветеранів Солом’янського району генерал-лейтенант у відставці Борис Парафейніков та слухач ‒ випускник інституту авіації та ППО університету ‒ учасник АТО кавалер ордену “За мужність” підполковник Сергій Ніколаєв.

Під час заходу від особового складу університету до погруддя Двічі Героя Радянського Союзу генерала армії Черняховського Івана Даниловича та меморіальних стел Героям України і загиблим військовослужбовцям під час виконання бойових завдань в зоні АТО було покладено квіти та оголошена хвилина мовчання.

Після виголошення новоспеченими військовослужбовцями тексту Військової присяги за встановленою в університеті доброю традицією винуватців урочистостей благословив священнослужитель Української православної церкви Київського патріархату протоієрей отець Роман.

Урочисте дійство продовжив виступ музикантів та солістів оркестру університету під керівництвом начальника оркестру – військового диригента майора Андрія Москви.

Для батьків та рідних молодого поповнення була проведена зустріч з керівництвом університету та командуванням 33 бази забезпечення навчального процесу.