НУОУ

На базі окремого полку Президента України відбулися практичні заняття із майбутніми фахівцями з продовольчого та речового забезпечення ЗС України Рекомендовані

Триває навчальний збір із солдатами (студентами) другого року навчання, які проходять військову підготовку на факультеті підготовки офіцерів запасу університету.

Навчальний збір є завершальним етапом підготовки офіцерів запасу, метою якого є максимальне нарощування та удосконалення практичних навичок з військово-професійної підготовки.

Із майбутніми фахівцями з продовольчого та речового забезпечення ЗС України, які проходять підготовку на базі навчально-наукового комплексу університету та Київського національного університету технології та дизайну, проведені практичні заняття на базі окремого полку Президента України імені гетьмана Богдана Хмельницького.

В ході практичних занять солдати (студенти) ознайомилися з об’єктами тилу полку: солдатською їдальнею, продовольчим складом поточного забезпечення та тривалого зберігання, речовим складом, солдатською лазнею, приміщеннями батальйону Почесної варти.

Крім цього важливим елементом занять було розгортання польової лазні на базі ДДА−3. Також студенти на практиці відпрацювали питання встановлення наметів УЛ−68, УСТ – 56, польової лазні та польового пункту харчування.

Особливо вразив студентів статутний порядок на території військового містечка, охайність газонів та місць відпочинку. У тому, що об’єкти тилу знаходяться у зразковому стані, велика заслуга заступника командира з тилу підполковника Дмитра Олійника. Керівництво університету та факультету підготовки офіцерів запасу висловлюють йому вдячність за всебічне сприяння в організації практичних занять із майбутніми фахівцями з тилу.

Також активну допомогу під час проведення практичних занять із солдатами (студентами) надав випускник кафедри військово-технічної та військово-спеціальної підготовки факультету підготовки офіцерів запасу університету 2016 року випуску молодший лейтенант Владислав Гажала. Він впевнено та успішно виконує обов’язки командира взводу забезпечення полку.