НУОУ

На базі університету завершено чергову курсову підготовку управлінь військових частин Сухопутних військ ЗС України

У Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського завершено курсову підготовку управління однієї з військових частин Сухопутних військ.

В ході підготовки з офіцерами проведено низку теоретичних та практичних занять, які спрямовані на підвищення спроможності управління військової частини щодо планування бойових дій та безпосереднього управління підлеглими підрозділами в бою.

На завершальному етапі курсів проведено командно-штабне навчання, особливістю якого є використання на пунктах управління навчальної автоматизованої системи управління військами “Славутич”, що дозволило підвищити оперативність роботи службових осіб, вести електронну карту обстановки, автоматизувати розрахунки, які проводяться під час планування бою, а також передавати необхідну інформацію між елементами пункту управління без затримки.

Під час проведення етапу управління підрозділами в ході ведення бою розіграш бойових дій здійснювався з використанням системи імітаційного моделювання JCATS, що дало змогу провести злагодження органу управління під час прийняття (уточнення) рішення з урахуванням “реалістичних” дій противника.

Офіцери військової частини отримали практику у використанні новітніх засобів зв’язку та сучасних інформаційних технологій.

Курсова підготовка управлінь військових частин у стінах університету дозволяє підвищити навченість офіцерів, що забезпечує їх готовність до дій у бойовій обстановці.