НУОУ

На базі університету завершено черговий курс підготовки офіцерів з питань бойового застосування військових частин (підрозділів) протиповітряної оборони Сухопутних військ Збройних Сил України

У Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського завершено курсову підготовку офіцерів з питань бойового застосування військових частин (підрозділів) протиповітряної оборони Сухопутних військ Збройних Сил України.

Курсова підготовка з питань бойового застосування військових частин (підрозділів) протиповітряної оборони Сухопутних військ Збройних Сил України у стінах університету дозволяє підвищити навченість офіцерів, що забезпечує їх готовність до дій у бойовій обстановці.

В ході підготовки з офіцерами проведено низку теоретичних та практичних занять, які спрямовані на підвищення індивідуальних спроможностей офіцерів щодо планування бойових дій військових частин та підрозділів протиповітряної оборони Сухопутних військ та безпосереднього управління підрозділами та вогнем в бою і операції.

На завершальному етапі курсів офіцерів ознайомлено з новітніми вітчизняними розробками озброєння та військової техніки протиповітряної оборони Сухопутних військ.