НУОУ

На базі університету завершується підготовка управління ще однієї військової частини Сухопутних військ ЗС України Рекомендовані

У Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського продовжується підготовка управлінь військових частин Сухопутних військ Збройних Сил України. Наразі завершується підготовка на базі університету управління військової частини оперативного командування “Південь”.

Важливою складової курсової підготовки управління частини стало проведення командно-штабного навчання.

В процесі першого етапу КШН, що був присвячений плануванню оборонного бою, офіцери управління активно використовують навчальну АСУВ “Славутич” для обміну інформацією, оформлення бойових графічних документів, проведення оперативно-тактичних розрахунків.

Завершальний етап командно-штабного навчання проводився на базі Центра імітаційного моделювання університету із використанням системи імітаційного моделювання JCATS, яка дозволяє імітувати дії за участю багатьох сторін на рівні до окремих одиниць. Імітаційне моделювання сьогодні стало потужним інструментом у всьому світі та використовується для підготовки командирів та штабів діям під час планування та ведення операцій.

Варто зазначити, що бойові графічні документи оформлювалися з використанням умовних тактичних знаків, прийнятих в арміях країн-членів НАТО.

Трьохступеневе командно-штабне навчання дозволило підвищити злагодженість роботи не тільки офіцерів управління бригади, а й командирів підрозділів.