НУОУ

На базі університету завершується практично-методичний семінар з обміну досвідом та знаннями за підтримки Трастового фонду НАТО

На виконання домовленостей, досягнутих між Урядом України та НАТО під час Уельського саміту НАТО у вересні 2014 року, в Україні триває процес реалізації проектів Трастового фонду НАТО з удосконалення системи командування, управління та зв’язку в інтересах складових сектору безпеки і оборони України.

Одним із проектів, практичну фазу реалізації якого було розпочато на початку 2017 року, є проект з обміну досвідом та знаннями. Даний проект передбачає проведення в Україні експертами НАТО для представників міністерств та відомств сектору безпеки і оборони України низки практично-методичних семінарів, спрямованих на вирішення поточних питань у сфері реформування системи командування, управління та зв’язку у відповідності до доктрин, рекомендацій і стандартів НАТО.

Так, у період з 2 по 11 жовтня 2017 року Головним управлінням зв’язку та інформаційних систем Генерального штабу Збройних Сил України за підтримки Національного університету оборони України імені Івана Черняховського організовано проведення другого практично-методичного семінару НАТО.

В ході семінару представники штаб-квартири та агенцій НАТО у форматі відкритого діалогу діляться з українською делегацією своїми знаннями та досвідом в питаннях реорганізації структури штабів у відповідності до J-коду НАТО, побудови національних захищених мереж зв’язку та передачі даних, частотного менеджменту та розгортання автоматизованих (інформаційних) систем оперативного (бойового) управління (C4ISR).

Рівень проведення заходу оцінюється делегацією НАТО на високому рівні.