НУОУ

На київському суднобудівному заводі слухачі університету ознайомилися з технологією будівництва бойових катерів для вітчизняних ВМС

Слухачі Національного університету оборони України імені Івана Черняховського, що навчаються за спеціалізаціями Військово-Морських Сил, відвідали суднобудівне підприємство ПАТ “Завод “Кузня на Рибальському”, на якому здійснюється будівництво бойових катерів типу “Гюрза-М” для Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

Метою заходу, організованого кафедрою Військово-Морських Сил університету, було ознайомлення слухачів з сучасним станом та можливостями суднобудівного заводу, технологією будівництва катерів та озброєння до них.

У сучасних умовах важливим аспектом співпраці військових моряків із фахівцями суднобудівного підприємства є вироблення єдиних поглядів на шляхи підвищення обороноздатності держави з морських напрямків. В умовах триваючої антитерористичної операції на сході України та в разі ескалації обстановки зростає необхідність у нових зразках озброєння і військової техніки Військово-Морських Сил Збройних Сил України, зокрема новітніх малорозмірних та маневрених носіях зброї.

Слухачі університету у ході заняття на суднобудівному заводі “Кузня на Рибальському” мали можливість не тільки розширити свої знання щодо суднобудівних потужностей підприємства, а й переконатись у високих темпах створення бойових катерів для національних Військово-Морських Сил.