НУОУ

Начальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних Сил України зустрівся із випускниками оперативно-тактичного рівня підготовки Рекомендовані

Напередодні випуску слухачів в Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського відбулась зустріч начальника Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних Сил України генерала армії України Віктора Муженка із військовими фахівцями оперативно-тактичного рівня підготовки.

На початку заходу начальник Генерального штабу привітав із отриманням чергового військового звання «полковник» Сергія Собка, командира 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади.

Під час зустрічі були розглянуті питання, які стосуються всебічних аспектів підготовки офіцерських кадрів. Зокрема, генерал армії України Віктор Муженко коротко проаналізував висновки за результатами роботи екзаменаційної комісії, яка днями завершила роботу з атестації випускників. На підставі рекомендацій комісії будуть внесені корективи у навчальні програми підготовки фахівців оперативно-стратегічного та оперативно-тактичного рівнів підготовки в університеті.

Слухачі мали змогу поставити питання керівнику Генерального штабу ЗС України. Більшість з них торкалися розподілу слухачів після закінчення навчання та призначення на відповідні посади до органів військового управління та військових частин.

Генерал армії України Віктор Муженко наголосив, що випуск з університету не має бути фінішем у процесі набуття знань та практичних умінь для офіцерів. Він має продовжуватися самоосвітою та самовдосконаленням. Це є вкрай актуальним, особливо за умов імплементації стандартів НАТО у процес підготовки штабних офіцерів.

Офіцерам, які вже завтра завершать навчання у стінах університету та будуть призначені на нові посади, начальник Генерального штабу побажав реалізувати увесь арсенал знань, отриманих у провідному військовому навчальному закладі держави.

Вже завтра, 1 червня, Віктор Муженко візьме участь в урочистостях з нагоди випуску слухачів в Національному університеті оборони України.