НУОУ

Університет відвідали представники Київської Асоціації військових аташе Рекомендовані

Національний університет оборони України Імені Черняховського відвідали іноземні військові аташе - члени Київської Асоціації військових аташе.

Під час зустрічі гостям було презентовано можливості та досягнення у сфері військової освіти України, обговорено напрямки співробітництва та можливості підготовки іноземних слухачів в університеті. Заступник начальника університету з навчальної роботи генерал-майор Сергій Салкуцан під час брифінгу розповів про призначення, структуру та систему підготовки фахівців оперативно-стратегічного та оперативно-тактичного рівнів, зокрема представників іноземних держав.

Також заступник начальника університету з навчальної роботи зауважив що, в університеті в різні роки проходили підготовку представники багатьох країн: Молдови, Грузії, Угорщини, Сполучених Штатів Америки, Казахстану, Китайської Народної Республіки, Демократичної Соціалістичної Республіки Шрі-Ланка, Республіки Корея. На сьогодні у відповідності до державного замовлення університет має право на підготовку 50 іноземних фахівців, а за необхідності ця кількість може бути збільшена.

Ми відкриті для співпраці та готові розглядати різні варіанти взаємодії, – наголосив, генерал-майор Сергій Салкуцан.

Завершилась зустріч загальним фотографуванням та проведенням екскурсії на території відкритої експозиції військово-історичного музею університету.