НУОУ

Науково-практичний семінар – практична складова щодо проблемних питань розвитку ОВТ Збройних Сил України

У Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського в рамках другого етапу (практичної складової) науково-практичного семінару за темою “Проблемні питання розвитку озброєння та військової техніки Збройних Сил України”, проведена практична фаза на базі військових частин матеріально-технічного забезпечення.

Дослідження питань організації оснащення Збройних Сил України новітніми зразками ОВТ, проблеми їх розвитку, можливі шляхи модернізації існуючих та створення сучасних зразків на підприємствах оборонно-промислового комплексу держави набуло головного чинника.

Значна увага приділялась питанням практичному впровадженню результатів науково-дослідних робіт щодо підвищення ефективності функціонування системи ремонту ОВТ в умовах бойових дій, як потужного джерела постачання до військ (сил) справного озброєння, військової та спеціальної техніки.

Науковими та науково-педагогічними працівниками університету під час заходу акцентовано увагу на тому, що потенційно корисними для розвитку оборонно-промислового комплексу держави є наукові дослідження стосовно проблем створення нових зразків озброєння та військової техніки, можливих шляхів модернізації існуючих зразків з урахуванням досвіду виконання завдань в операції Об’єднаних Сил.

Учасники семінару, слухачі інституту оперативного забезпечення та логістики на практиці отримали знання організації оснащення військових частин матеріально-технічного забезпечення сучасними, модернізованими та існуючими зразками ОВТ, їх експлуатації, відновлення ресурсу