НУОУ

Науково-технічна конференція у Науково-дослідному центрі ракетних військ і артилерії м.Суми

У Науково-дослідному центрі ракетних військ і артилерії м. Суми відбулася науково-технічна конференція “Розвиток ракетних військ і артилерії – вимога сучасності”, в якій прийняли участь представники Національного університету оборони України імені Івана Черняховського: начальник кафедри ракетних військ і артилерії командно-штабного інституту застосування війсь (сил) полковник Трофімов Ігор Віталійович і доцент кафедри ракетних військ і артилерії командно-штабного інституту застосування війсь (сил) працівник ЗС України Ліпський Анатолій Григорович.

На конференції обговорювались проблемні питання сучасного стану, перспектив та шляхів розвитку РВіА, отримані результати досліджень, здійснювався обмін досвідом та були виробленні шляхи вирішення проблемних питань.

В роботі конференції взяли участь представники органів управління: воєнно-науковий відділ КСВ, ракетні війська і артилерія командування Сухопутних військ ЗС України, управління розвитку автоматизації ЗС України; установи та організації, представники державних підприємств, конструкторських бюро та товариств.

Конференція проходила 29-30 листопада 2018 року.