НУОУ

Науковці інституту авіації та ППО університету провели науково-практичний семінар з проблематики застосування авіації та виконання завдань протиповітряної оборони в АТО

В інституті авіації та протиповітряної оборони Національного університету оборони України імені Івана Черняховського проведено науково-практичний семінар за темою “Актуальні проблеми бойового застосування авіації та вирішення завдань протиповітряної оборони в умовах проведення антитерористичної операції”.

Головну увагу було приділено обговоренню проблемних питань бойового застосування авіації Повітряних Сил, виконання завдань протиповітряної оборони в умовах проведення антитерористичної операції та підготовки фахівців оперативно-тактичного рівня.

Вагомість наукового заходу підтверджується участю представників Командування Повітряних Сил Збройних Сил України, Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба, Державного науково-дослідного інституту авіації України, Державного науково-випробувального центру Збройних Сил України та Державного підприємства обслуговування повітряного руху України (Украерорух), Національного авіаційного університету, переважна більшість з яких є учасниками антитерористичної операції.

– Ефективність бойового застосування авіації та виконання завдань протиповітряної оборони залежить й від рівня підготовки особового складу. На сьогодні структура інституту авіації та протиповітряної оборони тісно пов’язана із замовниками за функціональним принципом, а його діяльність направлена на збереження комплексного підходу під час навчання слухачів різних спеціальностей. Тому на семінарі ми також обговорювали пропозиції щодо практичної реалізації заходів, які дозволять значно посилити спроможності інституту та покращити умови освітнього процесу – зауважив начальник інституту полковник Віталій Тюрін.

Використовуючи формат науково-практичного семінару, учасники отримали можливість всебічно розглянути, обговорити, оцінити набутий досвід та зробити відповідні висновки.

За підсумками семінару напрацьовано аналітичний матеріал з рекомендаціями щодо підвищення ефективності застосування родів військ Повітряних Сил в ході виконання завдань за призначенням та визначено шляхи підвищення якості підготовки фахівців оперативно-тактичного рівня для Повітряних Сил та авіації інших військових формувань держави.