НУОУ

В університеті розпочався навчальний збір випускників факультету підготовки офіцерів запасу

У Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського розпочався навчальний збір випускників факультету підготовки офіцерів запасу. Питання управління підрозділами та взаємодії в ході підготовки та ведення бойових дій відпрацьовуватимуться студентами під час занять у центрі імітаційного моделювання університету.

Важливою складовою навчального збору стане польовий вихід та проведення стрільб зі стрілецької зброї.

Із напутніми словами до майбутніх офіцерів запасу під час мітингу звернувся керівник збору – перший заступник начальника університету генерал-лейтенант Віктор Тарасов:

‒ До проведення занять залучатимуться учасники АТО, які мають великий бойовий досвід. Під їх керівництвом ви здобудете практичні навички та поглибите теоретичні знання з питань військової справи, отримані в ході навчання. Сподіваюся на ваше серйозне та відповідальне ставлення до проведення навчального збору, який дасть вам можливість сформувати необхідні психологічні і професійні якості майбутніх офіцерів.

Від науково-педагогічних працівників факультету підготовки офіцерів запасу університету до молоді звернувся старший викладач кафедри військово-технічної та військово-спеціальної підготовки полковник запасу Микола Петренко:

‒ Ми надали вам повний обсяг знань, які передбачені навчальними план-програмами. Ваше завдання – грамотно та вміло скористатися цим знаннями. Але пам’ятайте: якщо виникне необхідність, з вами поруч вже не буде ваших викладачів, й вам самим доведеться відповідати за свої рішення. Тож будьте зважені та рішучі.

Після завершення навчального збору проводитиметься випускний екзамен. Студенти, які під час нього продемонструють хороші результати та успішно пройдуть усі випускні випробування, будуть допущені до складання Військової присяги на вірність Українському народові.