НУОУ

Науково-практичний семінар щодо проблемних питань розвитку ОВТ Збройних Сил України Рекомендовані

У Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського 2 травня 2018 року проведено науково-практичний семінар за темою “Проблемні питання розвитку озброєння та військової техніки Збройних Сил України”

Метою заходу було обговорення ключових проблем розвитку озброєння та військової техніки Збройних Сил України на сучасному етапі.

З вітальним словом до учасників наукового заходу виступив заступник начальника університету з наукової роботи генерал-майор Павло Щипанський.

У своєму виступі він визначив, що особливістю заходу було його проведення в два етапи. На першому етапі розглядалась теоретична фундаментальна складова вирішення проблем розвитку ОВТ Збройних Сил України.

Другий етап – практична складова з виїздом до військових частин матеріально-технічного забезпечення з метою ознайомлення організації з оснащенням Збройних Сил України новітніми зразками ОВТ, та вирішенням проблемних питань.

У заході взяли участь представники Озброєння Збройних Сил України, ДК «Укроборонпром», ПрАТ «НВО «Практика», ЦНДІ ОВТ ЗС України, науково-педагогічні працівники, ад’юнкти та слухачі Національного університету оборони України імені Івана Черняховського.

Під час обговорення було проведено аналіз існуючого парку озброєння та військової техніки Збройних Сил України, визначені проблемні питання створення нових зразків озброєння та військової техніки, обговорені можливі шляхи модернізації існуючих зразків та обговорені питання можливості закупівлі сучасних зразків озброєння та військової техніки іноземного виробництва.

В ході плідних дискусій особлива увага приділялась питанням забезпечення військових частин та підрозділів Збройних Сил України зразками озброєння та військової техніки, яка в повній мірі відповідає умовам ведення бойових дій з врахуванням досвіду виконання завдань в ході проведення антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей.