НУОУ

На базі 169 навчального центру «Десна» проведено практичні заняття з водіння бойової техніки та обкатки танками із майбутніми командирами механізованих взводів Рекомендовані

На базі 169-го Навчального центру Сухопутних військ Збройних Сил України «Десна»проведено практичні заняття із майбутніми командирами механізованих взводів – випускниками факультету підготовки офіцерів запасу Національного університету оборони України імені Івана Черняховського.

Протягом кількох днів студенти ознайомлювалися з навчально-матеріальною базою «Десни» − одного з найбільших навчальних центрів,який готує фахівців практично всіх спеціальностей для Сухопутних військ. Тут заняття проходять не лише в навчальних корпусах, але й на тактичних полях, полігонах та танкодромах. Навчальні класи Центру класи обладнані новітніми тренажерами та дають можливість слухачам, не виходячи з навчальних аудиторій, зорієнтуватися на місцевості, вивчати її особливості перед тим, як виїжджати на полігон, відпрацьовувати професійні навички.

Під час занять під керівництвом представників Навчального центру випускники факультету офіцерів запасу університету виконали вправи з водіння БМП та танків на тренажерах.

Особливу зацікавленість та захоплення молоді викликали заняття безпосередньо на тактичних полях та полігоні. Там вони закріпили навички з водіння бойової техніки. Також було проведено обкатку танками, яка єважливим елементомпсихологічної підготовки особового складу до ведення бойових дій.

Майбутні офіцери запасу мали змогу поспілкуватися з начальником169 Навчального центру полковником ВікторомНіколюком, який запропонував їм по завершенню навчання поповнити лави військовослужбовців «Десни». Варто наголосити, що ця пропозиція вже зацікавила значну частину випускників факультету підготовки офіцерів запасу.

Керівництво Національного університету оборони України висловлює вдячність командуванню 169 Навчального центру за високий рівень організації та проведення практичних занять з випускниками факультету підготовки офіцерів запасу.