НУОУ

Офіцери підрозділів високомобільних десантних військ пройшли мовне тестування

З 11 по 13 квітня 2017 року в науковому центрі мовного тестування навчально-наукового центру іноземних мов Національного університету оборони України імені Івана Черняховського було проведено мовне тестування для визначення рівня володіння англійською мовою офіцерів 2-ї ротації в складі штабу ЛИТПОЛУКРБРИГ (Республіка Польща), які є кандидатами для навчання на курсі “Офіцер багатонаціонального штабу (для участі в міжнародних операціях з підтримання миру і безпеки та антитерористичних операціях)”, що запланований для проведення базі університету з 22 травня по 19 червня 2017 року.

Участь українських військовослужбовців у ЛИТПОЛУКРБРИГ є важливим кроком для досягнення взаємосумісності зі збройними силами держав-членів НАТО, що є одним із основних етапів на шляху наближення Збройних Сил України до стандартів альянсу.

Одним з елементів взаємосумісності є мовна взаємосумісність, отже військовослужбовці повинні володіти англійською мовою на рівні СМР-2 згідно мовного стандарту НАТО “STANAG 6001”.

Результати тестування підтвердили високий рівень володіння офіцерами англійською для навчання та забезпечення взаємосумісності Збройних Сил України зі збройними силами країн-членів НАТО.